Page 5 of 7

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Jun 18, 2016 10:10 pm
by skl123
Μπορεί να μου στείλει κάποιος τον κωδικό για το eclass? Ευχαριστω

Re: Ψυχολογία

Posted: Wed Jun 22, 2016 10:18 pm
by Esteban
Τι φάση με τους κωδικούς; Γιατί δεν μπορεί να δει ο καθένας τι ανεβαίνει στο e-class αυτού του μαθήματος; Ανεβάζουν copyrighted material?

Re: Ψυχολογία

Posted: Mon Jun 27, 2016 5:10 pm
by babisu
κι εγω θα ηθελα τον κωδικο παιδες αν μποροθσε καποιος...

Re: Ψυχολογία

Posted: Thu Nov 10, 2016 9:20 pm
by klampro
Και σε μενα το κωδικο πλιζ :)

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Nov 12, 2016 5:24 pm
by billaden
Αν μπορειτε καντε ενα κοπο να τον στειλετε κ σε εμενα θενξ

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Nov 12, 2016 5:25 pm
by Alive
sent

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Dec 31, 2016 3:03 pm
by elmarkant14
Καλησπέρα θα ήθελα τους κωδικούς για το eclass! Ευχαριστώ!

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Dec 31, 2016 4:59 pm
by Alive
sent

Re: Ψυχολογία

Posted: Sun Jan 08, 2017 8:58 pm
by Everett Lake
Καλησπέρα. Αν ήταν εύκολο, θα ήθελα και εγώ τους κωδικούς. Ευχαριστώ.

Re: Ψυχολογία

Posted: Sun Jan 08, 2017 10:15 pm
by Alive
sent

Re: Ψυχολογία

Posted: Mon Jan 09, 2017 12:58 pm
by Everett Lake
Ευχαριστώ!

Re: Ψυχολογία

Posted: Tue Jan 10, 2017 6:19 pm
by xasate
καλησπερα θα ηθελα και εγω τους κωδικους του eclass ! thx

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Jan 21, 2017 5:08 pm
by ThOdOr1s
bump! κωδικούς eclass pls :smt005

Re: Ψυχολογία

Posted: Wed Jan 25, 2017 10:54 am
by Sawyer
Kαλημερα σας,
Αν ξερει καποιος πανω κατω τα θεματα που υπαρχουν στο venus περναει ή οχι;
Ευχαριστω εκ των προτερων

Re: Ψυχολογία

Posted: Sat Mar 04, 2017 4:35 pm
by greeceonfire
παιδια ξερεις καποιος τα email τους ? με κοψανε με 4 που περίμενα τουλαχιστον ενα 6.. Δηλαδη βλεπεις ειναι 5ο ετος ο φοιτητης και βαθμολογεις τοσο αυστηρα ελεος !!!!

update : apospori@aueb.gr, fkokkinaki@aueb.gr

Re: Ψυχολογία

Posted: Tue Mar 14, 2017 8:17 pm
by Sawyer
Πραγματικα το μαθημα δεν πρεπει να θεωρειται ενα ευκολο επιλογης.Το ενα απο τα 2 διαγωνισματα ηταν σχεδον ιδιο σαν αυτο που ειχε ανεβασει στο eclass και το ειχα λυσει με την βοηθεια του google. To αλλο διαγωνισμα δεν ειχε τιποτε απο τα ανεβασμενα αλλα το παλεψα. Τελικος βαθμος: 4. Kαι εχω ακουσει παρομοιες αποψεις οτι ειναι καπως στην βαθμολογηση και απο αλλα παιδια που το εχουν δωσει.

Re: Ψυχολογία

Posted: Wed Mar 15, 2017 12:33 am
by greeceonfire
@Sawyer πήγα στο γραφείο της Κοκκινακη να δω το γραπτό μου. Η βαθμολόγηση είναι αυστηρή αλλα δίκαιη και δεν διορθώνει αυτή τα διαγωνίσματα αλλά ο βοηθός της! Για την Αποσπόρη μου είπε πως λείπει με άδεια όλο το εξάμηνο και να της στείλω email υπονοώντας όμως ότι δεν θα την βρω καν (εχω στείλει ήδη email 15 μέρες τώρα χωρίς αποτέλεσμα)!

Re: Ψυχολογία

Posted: Wed Sep 06, 2017 3:32 pm
by kanonis13
Θα μπορουσα να εχω απο καποιον τον κωδικο για το e-class;

Re: Ψυχολογία

Posted: Fri Oct 20, 2017 8:37 pm
by AndGerakopoulos
Θα μπορουσα να εχω απο καποιον τον κωδικο για το e-class;

Re: Ψυχολογία

Posted: Wed Nov 01, 2017 7:27 pm
by chris-
kanonis13 wrote:Θα μπορουσα να εχω απο καποιον τον κωδικο για το e-class;

AndGerakopoulos wrote:Θα μπορουσα να εχω απο καποιον τον κωδικο για το e-class;

Sent.

Re: Ψυχολογία

Posted: Mon Nov 13, 2017 12:09 pm
by Everett Lake
Καλησπέρα. Θα ήθελα αν ήταν εύκολο τον κωδικό του μαθήματος. Ευχαριστώ.

Re: Ψυχολογία

Posted: Thu Nov 16, 2017 8:20 pm
by Tenethor
Καλησπέρα. Θα ήθελα αν ήταν εύκολο τον κωδικό του μαθήματος. Ευχαριστώ.