Γυναίκες οδηγοί

Σίγουρα όλο και κάτι δε θα ταιριάζει με τις παραπάνω ψυχαγωγικές κατηγορίες...
Christen
Buffer underflow exception
Buffer underflow exception
Posts: 2
Joined: Wed Mar 18, 2009 1:23 am

Γυναίκες οδηγοί

Post by Christen » Tue Mar 24, 2009 3:49 pm

Τι γνώμη έχετε για τις γυναίκες οδηγούς? Πως αντιδράτε όταν μια αιθέρια ύπαρξη κατευθύνεται προς το μέρος σας από την αντίθετη κατεύθυνση με ελάχιστα τρομαγμένο ύφος και τα χέρια κολλημένα στο τιμόνι? Πλειοψηφία περιπτώσεων? η απλά μεμονομένα περιστατικά?
Image
Κοινωνικό δίκτυο ανθρώπων και αυτοκινήτων.
User avatar
koki
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 403
Joined: Fri Apr 30, 2004 5:19 pm
Academic status: N>4
Location: Αργυρούπολη
Contact:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by koki » Tue Mar 24, 2009 4:09 pm

Νομίζω πως αυτό το θέμα δεν είναι ούτε πρέπον ούτε θεμιτό, ούτε και όμορφο να υπάρχει. Προσωπικά με ενοχλεί ιδιαίτερα, και εύχομαι το ίδιο και τους υπολοίπους.
``Άναρθρες κραυγές τύπου απόλυσης από στρατό' ' + ``'Άναρθρες κραυγές τύπου θα πάω στο Παρίσι' ' + ``Άναρθρες κραυγές τύπου μαμά μου φοβάμαι' '

Τα βλογς είναι σαν τις ********, όλοι έχουν από μία ;)

Death By Popcorn : Η απάντηση σε κάθε εσωτερική και εξωτερική σινε/σειρο-αναζήτηση. :D
User avatar
enum21
Venus Former Team Member
Posts: 5436
Joined: Mon Feb 16, 2009 9:06 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Underworld

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by enum21 » Tue Mar 24, 2009 4:15 pm

Κι εμενα με ενοχλει και δε μου αρεσει. Νομιζω οτι κατι τετοιο δεν ειναι συνυφασμενο με το στυλ των θεματων μας... :smt011
User avatar
rose
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1921
Joined: Sun May 20, 2007 8:59 pm
Academic status: 4th year
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by rose » Tue Mar 24, 2009 4:16 pm

Σιγουρα είστε απαραίτητες για έκθεση αυτοκινήτων
που θα πάει θα το δουμε...
User avatar
Shocker
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1080
Joined: Wed Sep 19, 2007 11:59 pm
Academic status: N>4
Location: Beehives / Anabyss
Contact:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by Shocker » Tue Mar 24, 2009 6:40 pm

rose wrote:Σιγουρα είστε απαραίτητες για έκθεση αυτοκινήτων

xaxa
συμφωνω απολυτα

παιδια..μου εχει τυχει τωρα γυναίκα οδηγος να εχει σηκωσει τα χερια απο το τιμονι και να τα εχει βαλει στο κεφαλι μη ξερωντας τι να κανει γιατι ερχομουν καταπανω της...ευτυχως ηταν αδειο το αντιθετο ρεμα
User avatar
stoupeace
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5372
Joined: Tue Aug 26, 2008 4:08 pm
Academic status: High school
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by stoupeace » Tue Mar 24, 2009 6:49 pm

Το κοινότυπο ειρωνικό κειμενάκι για αυτή την περίπτωση (short version):
Είμαι πολύ άντρας και οδηγώ καλύτερα απ'όλους - Οι γυναίκες είναι για την κουζίνα wrote:Σε ένα φανάρι στη Μεσογείων μέσα στο Golf μου (yeah), είδα μια γυναίκα να οδηγεί χθες και να μιλάει στο κινητό. Αρχισα λοιπόν να τη δουλεύω και να την βρίζω (επειδή είμαι πολύ άντρας).
Από τον ενθουσιασμό μου όμως, μου πεσε το κινητό απο το χέρι, πάει πάνω στο ποτήρι με τον καφέ κι έγινε το laptop σκατ*.
Λοιπόν, τέτοιου είδους "προβλήματα" είναι που αναπαράγουν τους χειρότερους σεξιστές.
Η καλύτερη μπάντα όλου του κόσμου: Sonata Antartika
Mpomp is building an army army. And I got my head back.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ____☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. . / \
User avatar
Shocker
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1080
Joined: Wed Sep 19, 2007 11:59 pm
Academic status: N>4
Location: Beehives / Anabyss
Contact:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by Shocker » Tue Mar 24, 2009 9:38 pm

Stoupeace wrote:Το κοινότυπο ειρωνικό κειμενάκι για αυτή την περίπτωση (short version):
Είμαι πολύ άντρας και οδηγώ καλύτερα απ'όλους - Οι γυναίκες είναι για την κουζίνα wrote:Σε ένα φανάρι στη Μεσογείων μέσα στο Golf μου (yeah), είδα μια γυναίκα να οδηγεί χθες και να μιλάει στο κινητό. Αρχισα λοιπόν να τη δουλεύω και να την βρίζω (επειδή είμαι πολύ άντρας).
Από τον ενθουσιασμό μου όμως, μου πεσε το κινητό απο το χέρι, πάει πάνω στο ποτήρι με τον καφέ κι έγινε το laptop σκατ*.
Λοιπόν, τέτοιου είδους "προβλήματα" είναι που αναπαράγουν τους χειρότερους σεξιστές.

υπαρχει και το αναλογο βιντεο απο τον Γιάννη τον όμορφο! :lol:
User avatar
koki
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 403
Joined: Fri Apr 30, 2004 5:19 pm
Academic status: N>4
Location: Αργυρούπολη
Contact:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by koki » Tue Mar 24, 2009 10:20 pm

rose wrote:Σιγουρα είστε απαραίτητες για έκθεση αυτοκινήτων

Είναι σίγουρο ότι είναι και άσχετες από υπολογιστές. Μην το ξεχάσουμε αυτό.
``Άναρθρες κραυγές τύπου απόλυσης από στρατό' ' + ``'Άναρθρες κραυγές τύπου θα πάω στο Παρίσι' ' + ``Άναρθρες κραυγές τύπου μαμά μου φοβάμαι' '

Τα βλογς είναι σαν τις ********, όλοι έχουν από μία ;)

Death By Popcorn : Η απάντηση σε κάθε εσωτερική και εξωτερική σινε/σειρο-αναζήτηση. :D
User avatar
maria_
Venus Former Team Member
Posts: 1255
Joined: Wed Feb 15, 2006 9:17 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Peridon

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by maria_ » Wed Mar 25, 2009 12:03 am

koki wrote:Είναι σίγουρο ότι είναι και άσχετες από υπολογιστές. Μην το ξεχάσουμε αυτό.
Σωστό. Γιατί ως γνωστόν, οι άντρες γεννήθηκαν με το τιμόνι και το πληκτρολόγιο στο χέρι (αριστερό-δεξί αντίστοιχα). Το τραγικότερο όλων είναι οτι πολλοί υποστηρίζουν και διαιωνίζουν τέτοιου είδους παρωχημένα στερεότυπα. Περαστικά τους :smt006
Βάλε φωτιά σε ό,τι σε καίει, σε ό,τι σου τρώει την ψυχή
Έξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι, ανοιχτοί!
User avatar
h4wk
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1367
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:14 pm
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by h4wk » Wed Mar 25, 2009 12:27 am

Δέν είμαι σεξιστής,αλλά έχει πολύ πλάκα (απο μια τρίτη οπτική γωνία 8-[ ) το πόσο γρήγορα βγήκαν κάτι νύχια (...ακονισμένα τολμώ να πώ! ;) ) :cat:

βρήκα ολόκληρο το ανέκδοτο!!! :lol:

Το πρωί ήμουνα στην Εθνική Οδό, κοιτάω αριστερά και τι να δω...
μια γκόμενα με μια κουρσάρα, με πατημένα 120, να κοιτάζεται στον πλαϊνό καθρέφτη και να βάζει κραγιόν !!!...
Και φυσικά, έτσι αφηρημένη, είχε αρχίσει να μπαίνει στη λωρίδα μου!...
Τρόμαξα τόσο που μου έπεσε η ξυριστική μηχανή απ' το ένα χέρι
και το σάντουιτς από το άλλο.
Προσπάθησα να κουμαντάρω το τιμόνι με τα γόνατα,
μου φεύγει και το κινητό όπως το κρατούσα με τον ώμο και μιλούσα,
πέφτει μέσα στον καφέ που είχα ανάμεσα στα πόδια μου,
έγιναν τα πλήκτρα του laptop σκατ*... ..
πάλι καλά που δε βράχηκε η εφημερίδα που είχα πάνω στο τιμόνι......
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟΙ, σου λέει μετά!
User avatar
emperormario
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2569
Joined: Fri Jun 15, 2007 12:30 pm
Gender:
Location: Over the hills and far away..

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by emperormario » Wed Mar 25, 2009 12:41 am

Απο τη δικια μου οπτικη γωνία, νομίζω πως οι γυναικες ειναι πιο προσεκτικες απο μας και ο τρόπος που οδηγούν καταληγει σε πολυ λιγοτερα θανασιμα τροχαια ατυχηματα..
Don't drink and drive. You might spill your drink :b-The Snake
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Giggity giggity goo! [img]http://www.eternalduel.com/forums/images/smiles/quag.gif[/img]
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[color=#800000][size=85]1) You are on the internet 2) You are visiting Venus forum 3) You are reading my signature 5) You didn't notice that point 4 is missing 6) You just checked for point 4 7) You are smiling [/size][/color]
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by marios » Wed Mar 25, 2009 12:46 am

Εγώ πάλι δεν πολυβλέπω διαφορά στον τροπο οδήγησης...
Ζώα είναι το 80% των Ελλήνων οδηγών, ζώα είναι και το 80% των Ελληνίδων οδηγών...
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
h4wk
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1367
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:14 pm
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by h4wk » Wed Mar 25, 2009 12:50 am

στατιστικά αυτό που λές emperomario ισχύει...όμως ο λόγος είναι οτι η πλειοψηφία των οδηγών είναι άντρες
παρόλαυτά :-k νομίζω είχα ακούσει πως έχουμε ένα δευτερόλεπτο πιό γρήγορα αντανακλαστικά γιαυτό είμαστε και καλύτεροι οδηγοί...
εγώ τουλάχιστων είμαι :-p και απο άντρες και απο γυναίκες δε κάνω διακρίσεις...2 τροχούς,4 τροχούς bring it on :smt016
μάριε νομίζω υπερβάλλεις...εγώ γύρω στο 70% θα έλεγα...και πάλι στατιστικά όμως (κ***γκαζοι,παππούδες,τυφλοί)
Last edited by Bloody Mary on Wed Mar 25, 2009 1:34 pm, edited 1 time in total.
Reason: bad language
User avatar
Filia
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 658
Joined: Sun May 07, 2006 10:57 am
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by Filia » Wed Mar 25, 2009 1:14 am

Θα λύσουμε τις διαφορές μας στην άσφαλτο! :twisted:
User avatar
vangos
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 571
Joined: Tue Mar 16, 2004 3:14 pm
Location: Heracleia@UTA

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by vangos » Wed Mar 25, 2009 8:27 am

Γυναίκες οδηγοί; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε; :twisted:

Πάνω στην ώρα ήρθε αυτό το τόπικ. Μου δίνει την ευκαιρία να σας πω σκηνικό που είδα προχθές.
Παίρνει λοιπόν η δεσποινίς αριστερή στροφή σε διασταύρωση με φανάρι και ενώ ο δρόμος είναι άδειος ανεβάζει τις δυο αριστερές ρόδες στο διαχωριστικό πεζοδρόμιο που υπήρχε στη μέση του δρόμου. Το πεζοδρόμιο ήταν ψηλό σε εκείνο το σημείο (γύρω στα 20 εκατοστά) οπότε καταλαβαίνεται τι έπαθε το καημένο το αυτοκίνητο. Ο ήχος που ακούστηκε όταν το ανέβασε πάνω ήταν σαν τρακάρισμα και μετά το αυτοκίνητο συνέχισε να βγάζει ήχους, σαν κάτι να ξεφούσκωνε ρυθμικά. Μάλλον θα έσκασε το λάστιχο. Δυστυχώς δεν μπορούσα να περιμένω να δω τι απέγινε γιατί άναψε πράσινο και έπρεπε να προχωρήσω αλλά τουλάχιστον πήρα ένα ηθικό δίδαγμα. Να μην αγοράσω ποτέ μεταχειρισμένο αυτοκίνητο το οποίο ανήκε σε γυναίκα. :-p

Ίσως είμαι λίγο biased γιατί όσες φορές έχω κινδυνέψει σοβαρά να τρακάρω ήταν με γυναίκα και επίσης η μόνη φορά που έχω τρακάρει στη ζωή μου ήταν με γυναίκα. Έκανε όπισθεν και έπεσε πάνω μου. Και φυσικά ως γνήσια ελληνίδα αρνήθηκε ότι έφταιγε αυτή και υποστήριξε ότι εγώ προχώρησα και και έπεσα πάνω της. Ευτυχώς υπήρχαν άνθρωποι τριγύρω και μας είδαν γιατί αλλιώς άντε να βρεις το δίκιο σου.
User avatar
cypher
Venus Former Team Member
Posts: 6207
Joined: Mon Sep 29, 2008 9:12 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by cypher » Wed Mar 25, 2009 10:52 am

h4wk wrote: παρόλαυτά :-k νομίζω είχα ακούσει πως έχουμε ένα δευτερόλεπτο πιό γρήγορα αντανακλαστικά γιαυτό είμαστε και καλύτεροι οδηγοί...
Δεν ειναι μονο τα αντανακλαστικα, και σε ενα ντοκιμαντερ που ειχα δει (νομιζω ηταν του discovery channel) για τον τροπο λειτουργιας του αντρικου και του γυναικειου εγκεφαλου και ο αντρικος ειχε σε αρκετα σημεια καλυτερη αντιληψη του χωρου (οποτε και μπορουσε πιο ευκολα να ανταποκριθει στην οδηγηση). Τοσο απλα. :-p Βεβαια και ο γυναικειος εγκεφαλος υπερτερουσε σε καποια αλλα πραγματα αλλα δυστηχως δεν ειχα δωσει την απαραιτητη σημασια για να τα θυμαμαι. :smt016 Ανεφερε αν δεν κανω λαθος το οτι οι γυναικες παιρνουν πιο γρηγορα αποφασεις (το αν ειναι σωστες η οχι ειναι αλλο θεμα) ενω οι αντρες δρουν περισσοτερο βαση ενστικτου και κατι αλλα. Ελπιζω να θυμηθω τον τιτλο του ντοκιμαντερ. :smt017
υ.γ. οχι δεν ειμαι μισογυνης. :smt016 :-p
ImageImageImageImageImageImageImage
User avatar
enum21
Venus Former Team Member
Posts: 5436
Joined: Mon Feb 16, 2009 9:06 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Underworld

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by enum21 » Wed Mar 25, 2009 11:07 am

το αν ειναι σωστες η οχι ειναι αλλο θεμα
Και βεβαια ειναι σωστες :smt016 Μην εχεις καμια αμφιβολια... :-p
User avatar
h4wk
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1367
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:14 pm
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by h4wk » Wed Mar 25, 2009 1:09 pm

cypher wrote:Ανεφερε αν δεν κανω λαθος το οτι οι γυναικες παιρνουν πιο γρηγορα αποφασεις (το αν ειναι σωστες η οχι ειναι αλλο θεμα) ενω οι αντρες δρουν περισσοτερο βαση ενστικτου και κατι αλλα.
Mε προκαλείς τώρα να θυμηθώ σκηνικό απο μία κοπέλα που ήξερα και ήταν εθνική :lol:
δεν ήταν σίγουρη αν ήταν εκεί η έξοδός της αλλά είχε πιάσει δεξιά λωρίδα :lol:
πλησιαζε που λές η έξοδος... :lol: αλλά δεν ήταν σίγουρη...αλλα πλησίαζε...αλλα δεν ήταν σίγουρη...αλλα πλησίαζε....αλλα δεν ήταν σίγουρη (καταλαβαίνετε πού το πάω :lol: )
ωσπου τελικά δέν αποφάσισε και έπεσε στα βαρέλια με το νερό που ήταν στη μέση :lol:
αυτά απο αποφασιστικότητα :-p
User avatar
Bloody Mary
Venus Former Team Member
Posts: 1230
Joined: Thu May 10, 2007 6:52 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by Bloody Mary » Wed Mar 25, 2009 1:48 pm

Νομίζω πως μπορώ να μιλήσω ως γυναίκα οδηγός εδώ και 1,5 χρόνο... Κατά την άποψη μου δεν τίθεται θέμα φύλου, αλλά όπως είπε και ο Μάριος είναι απελπιστικά πολλοί οι οδηγοί που απλά δε θα έπρεπε να είναι εκεί έξω! Μου έχει τύχει να κοντέψει να με τρακάρει γυναίκα επειδή πήρε ανοιχτά μια στροφή και σχεδόν έπεσε πάνω μου, μου έχει τύχει να βγει και άντρας από θέση πάρκινγκ χωρίς να κοιτάξει αν έρχεται κανείς πάνω σε κεντρική λεωφόρο μιλώντας στο κινητό... Δεν είναι θέμα φύλου. Είναι θέμα συμπεριφοράς και συναίσθησης.-
Αν δεν μπορείς να συνειδητοποιήσεις τους κινδύνους που μπορείς να δημιουργήσεις σε σένα και τους άλλους, όπως και τους κινδύνους που ενδεχομένως μπορεί να αντιμετωπίσεις από κάποιους άλλους (ακατάλληλους) οδηγούς στο δρόμο (έτσι ώστε να είσαι σε εγρήγορση ανά πάσα στιγμή), τότε απλά δεν πρέπει να βγεις στους δρόμους.

Ανεξάρτητα από αυτό όμως, νομίζω πως μπορώ να εστιάσω την πηγή των σχολίων σχετικά με τις γυναίκες οδηγούς στο γεγονός ότι πολλές κοπέλες-γυναίκες έχουν φόβο ως προς το αυτοκίνητο και την οδήγηση, με αποτέλεσμα να μαθαίνουν να οδηγούν και να βγαίνουν στο δρόμο μόνο όταν πραγματικά είναι ανάγκη - και φυσικά να το κάνουν με το ζόρι. Η φοβία αυτή προφανώς και μπορεί να οδηγήσει σε πολλά περίεργα και απαράδεκτα σκηνικά. Αλλά:
1) Μη γενικεύουμε! Δεν είναι μόνο αυτές οι κοπέλες που κυκλοφορούν στους δρόμους, υπάρχουν και πολλές άλλες οι οποίες είναι καλές οδηγοί
2) Υπάρχουν και άντρες που ανήκουν στην κατηγορία του "φοβάμαι να οδηγήσω κλπ" . Απλά είναι πολύ λιγότεροι + πολλές φορές ακόμα και αν δεν αισθάνονται άνετα δεν πιστεύω πως πρόκειται να το αναφέρουν (ενώ στις γυναίκες είναι πολύ πιο ορατό).
Στείλε μας το άρθρο σου, βοήθησε να αναπτυχθεί
το portal με θέματα που σε ενδιαφέρουν!
Υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων: Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν.
User avatar
Proxenos
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1095
Joined: Fri Apr 30, 2004 4:20 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Κολωνία, Γερμανία
Contact:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by Proxenos » Wed Mar 25, 2009 10:51 pm

Bloody Mary++
One who pays some attention to history will not be surprised if those who cry most loudly that we must smash and destroy are later found among the administrators of some new system of repression. - Noam Chomsky
User avatar
TaRaNTuLa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1598
Joined: Fri Apr 30, 2004 4:54 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: MMLab

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by TaRaNTuLa » Sun Mar 29, 2009 2:38 am

FYI, ο user Christen πρέπει να είναι bot... Έχουν γραφτεί τα ίδια ακριβώς posts και σε άλλα forums...
Tamiya rulezZz....

TL-01 Full Carbon, TL-01 Upgraded, FF-01 Upgraded, M03, CC-01, ΤΤ-01 TypeE, Volvo και Scania Trucks και η λίστα συνεχίζεται...
User avatar
nickpro
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1859
Joined: Fri Apr 18, 2008 10:54 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Γυναίκες οδηγοί

Post by nickpro » Sun Mar 29, 2009 4:50 am

Μπορεί απλά να κάνει κάποια έρευνα στατιστικής ή κάτι τέτοιο.Όπως και να έχει το θέμα έχει ψωμί να βγάλει :-D :-D

Εγώ πάλι γενικά δεν είμαι αντιφεμινιστής ή κάτι παρόμοιο, αλλά στο συγκεκριμένο θέμα νομίζω ότι λίγες είναι οι καλές γυναίκες οδηγοί.

Πραγματικά, έχω μπει τόσες φορές σε αμάξι κοπέλας, και μόνο μία ξέρω που οδηγεί καλά!

Προσωπική εμπειρία δεν έχω ακόμα από το κάθισμα του οδηγού, έχω όμως αρκετή από του συνοδηγού.

Ότι κουταμάρα έχω δει από εκεί, γυναίκα οδηγός την έχει κάνει.

Ντάξει υπάρχουνε και άντρες που τα κάνουνε, αλλά αυτοί είναι από απροσεξία ή υπερβολική σιγουριά, και όχι από ασχετοσύνη.Πιστέυω ότι η ασχετοσύνη των γυναικών οφείλεται σε μεγάλο βαθμό και σε έλλειψη Gran Turismo :-D :-D :-D :-D
Post Reply

Return to “Άλλα ψυχαγωγικά θέματα”