who is the forum's fastest typer???

Σίγουρα όλο και κάτι δε θα ταιριάζει με τις παραπάνω ψυχαγωγικές κατηγορίες...
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by chriskin » Sat Oct 31, 2009 4:41 pm

εγω για καποιο λογο γραφω με ολα τα δαχτυλα του αριστερου και μονο 1-2 του δεξιου, με την ταχυτητα να ειναι τελειως μεταβλητη - αλλες φορες με τρομαζει ποσο γρηγορα γραφω (εννοω πως δεν εχω συνηθισει να γραφω τοσο γρηγορα , οχι οτι ειναι αναγκαστικα πιο γρηγορο απο αλλους εδω μεσα, δν εχω δοκιμασει ακομα αλλωστε.) αλλες ποσο αργα - δεν κανω το τεστ τωρα γιατι λογω κρυου τα χερια μου δεν μπορουν να γραψουν ουτε στη μιση ταχυτητα απο την κανονικη :P
επισης επιρεαζει και το πληκτρολογιο παρα πολυ , ποσοι γραφουν το ιδιο γρηγορα σε ενα ωραιο φλατ πληκτρολογιο απο laptop και το ιδιο σε ενα απο τα αχαρα πληκτρολογια των desktops ;
User avatar
pyro
byte level
byte level
Posts: 92
Joined: Thu Dec 10, 2009 3:17 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by pyro » Sat Nov 20, 2010 12:30 am

koki wrote:
Your score: 408 keys per minute ~ 81 words per minute

Όπως θα σας επιβεβαιώσουν και οι θαμώνες του cslab 3 μπορώ να γίνω πολύ πιο ενοχλητική από αυτό.

ps. τώρα είδα ότι ήταν ξεθαμμένο topic. Οπως καταλαβαίνετε όλοι, μπορώ να παραβλέψω πολλά αν είναι να αποφύγω να διαβάσω.
Με το ένα χέρι έγραφες; :roll:
User avatar
mpatsis
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1030
Joined: Mon Nov 03, 2008 8:18 pm
Academic status: MSc
Gender:
Location: Riding the train of thought!!!

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by mpatsis » Mon Apr 18, 2011 7:12 pm

chriskin wrote:εγω για καποιο λογο γραφω με ολα τα δαχτυλα του αριστερου και μονο 1-2 του δεξιου, με την ταχυτητα να ειναι τελειως μεταβλητη - αλλες φορες με τρομαζει ποσο γρηγορα γραφω (εννοω πως δεν εχω συνηθισει να γραφω τοσο γρηγορα , οχι οτι ειναι αναγκαστικα πιο γρηγορο απο αλλους εδω μεσα, δν εχω δοκιμασει ακομα αλλωστε.) αλλες ποσο αργα - δεν κανω το τεστ τωρα γιατι λογω κρυου τα χερια μου δεν μπορουν να γραψουν ουτε στη μιση ταχυτητα απο την κανονικη :P
επισης επιρεαζει και το πληκτρολογιο παρα πολυ , ποσοι γραφουν το ιδιο γρηγορα σε ενα ωραιο φλατ πληκτρολογιο απο laptop και το ιδιο σε ενα απο τα αχαρα πληκτρολογια των desktops ;
Το πρώτο που λες είναι λογικότατο. Φταίει κυριώς το πως είναι φτιαγμένα τα πληκτρολόγια QWERTY ( να χρησιμοποιούν κυρίως το αριστερό χέρι ). :-D
I'm Starting With The Man In The Mirror. I'm Asking Him To Change His Ways...
Aueb's NLP Group!
Image
Image May the foss be with you!!!
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by chriskin » Mon Apr 18, 2011 7:16 pm

δηλαδη δεν ειμαι απλα εγω ψυχακι ε;
επισης το ποστ που το ξεθαψες; εχουν περασει καμια 20αρια μηνες απο τοτε χαλαρα
User avatar
mpatsis
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1030
Joined: Mon Nov 03, 2008 8:18 pm
Academic status: MSc
Gender:
Location: Riding the train of thought!!!

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by mpatsis » Mon Apr 18, 2011 7:26 pm

Όχι ευτυχώς ή δυστηχώς ( διαλέγεις και πάιρνεις :-p ) δεν είσαι ψυχάκι. Τυχαία το ξέθαψα. :smt005 ( Μάλλον με τράβηξε που έχω κόψει το χέρι μου και γράφω σαν καμιά γιαγιά :lol: )
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Credits to L!!!
I'm Starting With The Man In The Mirror. I'm Asking Him To Change His Ways...
Aueb's NLP Group!
Image
Image May the foss be with you!!!
User avatar
XaviannNJ
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1413
Joined: Wed Oct 14, 2009 11:59 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: city of insanity....

Re: who is the forum's fastest typer???

Post by XaviannNJ » Mon Apr 18, 2011 7:33 pm

chriskin wrote:εγω για καποιο λογο γραφω με ολα τα δαχτυλα του αριστερου και μονο 1-2 του δεξιου, με την ταχυτητα να ειναι τελειως μεταβλητη - αλλες φορες με τρομαζει ποσο γρηγορα γραφω (εννοω πως δεν εχω συνηθισει να γραφω τοσο γρηγορα , οχι οτι ειναι αναγκαστικα πιο γρηγορο απο αλλους εδω μεσα, δν εχω δοκιμασει ακομα αλλωστε.) αλλες ποσο αργα - δεν κανω το τεστ τωρα γιατι λογω κρυου τα χερια μου δεν μπορουν να γραψουν ουτε στη μιση ταχυτητα απο την κανονικη :P
επισης επιρεαζει και το πληκτρολογιο παρα πολυ , ποσοι γραφουν το ιδιο γρηγορα σε ενα ωραιο φλατ πληκτρολογιο απο laptop και το ιδιο σε ενα απο τα αχαρα πληκτρολογια των desktops ;
Εγώ πάλι όταν ξεκίνησα να χρησιμοποιώ υπολογιστή χρησιμοποιούσα σχεδόν μόνο το δεξί μου χέρι οπότε σε νιώθω! :-p
Cause we all live under the same sun......

http://www.youtube.com/watch?v=MwyXnft6ZVk
Post Reply

Return to “Άλλα ψυχαγωγικά θέματα”