τώρα αγχώνομαι.. - error code 0x8009006

Συζητήσεις σχετικά με θέματα που αφορούν λειτουργικά συστήματα (Linux, *BSD, MacOS, Windows, κτλ.) .
User avatar
lumenintervalum
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2377
Joined: Thu May 06, 2004 7:06 pm
Location: somewhere far beyond..
Contact:

Post by lumenintervalum » Wed Jun 29, 2005 10:33 pm

το error code είναι 0xc0000005, πληροφοριακα!!
We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
I hope you don't understand
_______________________
scraps& photo gallery στο deviantart- last update 25/08/06
User avatar
Einherjar
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 3751
Joined: Tue Jan 27, 2004 4:42 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Washington DC, USA
Contact:

Post by Einherjar » Wed Jun 29, 2005 10:42 pm

αν ψάξεις στον γούγλη θα δεις ότι υπάρχουν διάφορες αναφορές για αυτό το error code
[Better to understand a little than to misunderstand a lot]
User avatar
AmmarkoV
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2838
Joined: Thu Nov 04, 2004 2:55 pm
Gender:
Location: Reloaded @ Santa Friday
Contact:

Post by AmmarkoV » Fri Jul 01, 2005 2:16 am

AnINffected wrote:Λέτε να έχει κανένα backdoor (κερκόπορτα!);
Σε χακιά μου φέρνει η όλη υπόθεση.
lumenintervalum wrote:τέλοσπάντων!!δε θα σκάσω κι όλα!!!παίζει τη ζημιά να μου την έκανε ο αγαπημένος μου αδερφούλης που κατεβάζει torrents και γενικά σαν παλαβός, χωρίς av...γκρρρ!!!
Πολύ πιθανό αυτό που λέει ο AniINffected δεν θέλει και πολύ , ένα χαλασμένο exe να τρέξεις και έγινε η δουλειά.. Μετά κατεβάζει και φιλαράκια και πάπαλα..
lumenintervalum wrote:η προοπτική του linux φαντάζει όλο και πιο κοντινή, έτσι κι αλλιώς είναι το μόνο που δουλεύει κανονικά στο pc μου αυτή τη στιγμή και μπορώ να κάνω περίπου τα ίδια πράγματα!! (περίπου σημαίνει ότι δεν έχω ανακαλύψει πώς γίνονται τα υπόλοιπα..)
Ξαναλέω πως σαν κουβέντα ακούγεται ωραία αλλά δεν είναι απαραίτητα σωστή κίνηση..!! Βέβαια δεν έχουμε δεί τα χειρότερα προς το παροον, κάτσε να έρθουν και τα Longhorn (Διάβασα πως μια recommended CPU για να τα τρέξεις είναι 4GHZ :shock: ) . Αν είναι πολύ χάλια τότε ένα migration σε μια γενικότερα μεταβατική περίοδο ίσως είναι πιο ανώδυνο..
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
I would love to change the world, but they won't give me the source code. Οι καθηγητές πληρώνονται από το δημόσιο αρα από όλους τους Έλληνες για να κάνουν τα μαθήματα. Όλοι οι Έλληνες θα έπρεπε να μπορούν να δουν τα μαθήματα τα οποία πληρώνουν! Tο πνευματικό έργο που επιτελείται με τα χρήματα του δημοσίου ΔΕΝ είναι μόνο δικό σας Όποιος δεν δίνει πανελλήνιες έχει δικαίωμα στην γνώση που πληρώνει [url=http://ammar.gr/gddg]gddg blog[/url]
Image
User avatar
lumenintervalum
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2377
Joined: Thu May 06, 2004 7:06 pm
Location: somewhere far beyond..
Contact:

Post by lumenintervalum » Fri Jul 01, 2005 1:00 pm

θα τα κοιτάξω από βδομάδα!!!το σαββατοκύριακο έτσι κι αλλιώς θα λείπω και θα κλείσω το διακόπτη(του μυαλού μου)!!
θα ποστάρω ό,τι μαγικό καταφέρω να κάνω...
We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
I hope you don't understand
_______________________
scraps& photo gallery στο deviantart- last update 25/08/06
User avatar
AmmarkoV
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2838
Joined: Thu Nov 04, 2004 2:55 pm
Gender:
Location: Reloaded @ Santa Friday
Contact:

Post by AmmarkoV » Fri Jul 01, 2005 2:16 pm

lumenintervalum wrote:θα τα κοιτάξω από βδομάδα!!!το σαββατοκύριακο έτσι κι αλλιώς θα λείπω και θα κλείσω το διακόπτη(του μυαλού μου)!!
Σωστή σε βρίσκω.. :-) ;)
lumenintervalum wrote:θα ποστάρω ό,τι μαγικό καταφέρω να κάνω...
May the force be with you.. :cool:
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
I would love to change the world, but they won't give me the source code. Οι καθηγητές πληρώνονται από το δημόσιο αρα από όλους τους Έλληνες για να κάνουν τα μαθήματα. Όλοι οι Έλληνες θα έπρεπε να μπορούν να δουν τα μαθήματα τα οποία πληρώνουν! Tο πνευματικό έργο που επιτελείται με τα χρήματα του δημοσίου ΔΕΝ είναι μόνο δικό σας Όποιος δεν δίνει πανελλήνιες έχει δικαίωμα στην γνώση που πληρώνει [url=http://ammar.gr/gddg]gddg blog[/url]
Image
Post Reply

Return to “Λειτουργικά συστήματα”