Παραπονάκια...

Σίγουρα όλο και κάτι δε θα ταιριάζει με τις παραπάνω ψυχαγωγικές κατηγορίες...
User avatar
semika
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 998
Joined: Sat May 01, 2004 2:21 pm
Location: Αθήνα - Β.Π.

Post by semika » Tue Jul 27, 2004 2:49 pm

Vasilis wrote:Δεν μπορώ να τα ακούω αυτά!!! Θα με τρελάνετε! Είναι δυνατόν να συγκρίνετε άνδρες οδηγούς με γυναίκες? Δεν είναι ρε παιδιά...Ειλικρινά σας μιλάω, μπορώ πλέον να καταλάβω πότε οδηγεί μια γυναίκα αυτοκίνητο και μόνο από τη θέση που έχει στο δρόμο. Είναι τρομερό αυτό το πράγμα. Σαν μεθυσμένες οδηγείτε!!!
Μπα... Μιλάς για μεμονωμένες περιπτώσεις ή πετυχαίνεις πάντα γριές στο δρόμο!
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Tue Jul 27, 2004 3:16 pm

:evil: Δεν είναι γριές...Και νεαρές κοπέλες είναι. Εντάξει η νεαρές τα πάνε λίγο καλύτερα. Από τα 30 και μετά όμως....Πρέπει να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά.
The road goes on forever...
User avatar
v@lkyrja
bit level
bit level
Posts: 47
Joined: Thu Apr 22, 2004 2:31 pm
Location: Goodview

Post by v@lkyrja » Tue Jul 27, 2004 3:34 pm

Vasilis wrote:Δεν μπορώ να τα ακούω αυτά!!! Θα με τρελάνετε! Είναι δυνατόν να συγκρίνετε άνδρες οδηγούς με γυναίκες? Δεν είναι ρε παιδιά...Ειλικρινά σας μιλάω, μπορώ πλέον να καταλάβω πότε οδηγεί μια γυναίκα αυτοκίνητο και μόνο από τη θέση που έχει στο δρόμο. Είναι τρομερό αυτό το πράγμα. Σαν μεθυσμένες οδηγείτε!!!

μήπως είσαι λιγαααααααακι προκατειλημένος??!??
είναι δυνατόν να κρίνεις ποσο καλός οδηγός είναι κάποιος βάσει του φύλλου του?!??!?! "περιπτωσάρες" υπάρχουν και από τα 2 φύλλα!ξέρω γυναίκες που οδηγούν πολύ καλύτερα από διάφορους αρκουδόμαγκες -σκοτώστρες που κυκλοφορούν, όπως επίσης και άλλες που είναι "ο χάρος βγήκε παγανιά"!

sorry, αλλά είναι κατά την γνώμη μου στα όρια του προσβλητικού να κρίνομαι για το φύλλο μου!!και μάλιστα πολύ αυστηρότερα απ'οτι ένας άντρας στη θέση μου!
:smt011
" They say, if you play the Win2000 CD backwards, you can hear satanic words.
- Oh, that´s nothing. If you play it forward, it installs Windows 2000"
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Tue Jul 27, 2004 5:15 pm

Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλω με αυτό που είπα. Απλά επειδή οδηγώ αρκετά χρόνια έχω κάνει μια παρατήρηση, η οποία μπορεί φυσικά να μην είναι σεβαστή. Φυσικά λόγω του θέματος και λόγω της χαλαρής κατάστασης μεταξύ μας, υπάρχει και κάποια τάση να δουλευόμαστε. Εγώ τουλάχιστον έτσι το είδα. Δεν γράφω κάτι για να προσβάλω εσένα ή οποιαδήποτε κοπέλα εδώ μέσα και φαντάζομαι και κανένας από όλους τους υπόλοιπους που πιθανών να συμφωνήσουν μαζί μου. Αν οδηγείς σίγουρα μπορεί να είσαι πολύ καλή οδηγός και ίσως και πολύ καλύτερη από τον Tarantula που φαίνεται να έχει μία σχέση αγάπης με το τουτού του! Μην παρεξηγείς λοιπόν και μην τα παίρνεις της μετρητής, γιατί δεν νομίζω πως είμαστε και τόσο φαλοκράτες εδώ μέσα. Κατά βάθος παραδεχόμαστε ότι σε πολλά είσαστε ανώτερες και καλύτερες από μας, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως είναι κακό να πω μια άποψη που δεν αποτελεί σε καμία περίπτωση κανόνα. Δεν συμφωνείς? :smile:
The road goes on forever...
User avatar
v@lkyrja
bit level
bit level
Posts: 47
Joined: Thu Apr 22, 2004 2:31 pm
Location: Goodview

Post by v@lkyrja » Tue Jul 27, 2004 5:36 pm

Vasilis wrote:Δεν είχα .... Δεν συμφωνείς? :smile:
Δεν παρεξηγήθηκα με εσένα...σέβομαι τις απόψεις σου και συμφωνώ μαζί σου οτι υπάρχουν πολλές γυναίκες- φονιάδες!! Αυτό που ήταν το ερέθισμα για να ποστ-αρω ήταν αυτό που ονομάζω 'κουβαδοποίηση' --> όλες οι γυναίκες είναι ετσι ή αντίστοιχα όλοι οι άντρες είναι αλλιώς!!

και εγώ έχω κάνει βλακείες στο τιμόνι που δεν τις ξεχνώ για να μην τις επαναλάβω!!αλλά επίσης θυμάμαι ποσο με 'εκαψε' η πρώτη (και ευτυχώς τελευταία) φορά που γύρισε ένας τυπάς και μου είπε "δεν πας στην κουζινα να πλυνεις κανα πιατο!"
Ειλικρινά συγνώμη αν ήταν λίγο απότομη η απάντηση..δεν είχα σκοπό να φανώ επιθετική στο πρόσωπό σου...

8-[
" They say, if you play the Win2000 CD backwards, you can hear satanic words.
- Oh, that´s nothing. If you play it forward, it installs Windows 2000"
User avatar
TaRaNTuLa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1598
Joined: Fri Apr 30, 2004 4:54 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: MMLab

Post by TaRaNTuLa » Tue Jul 27, 2004 6:34 pm

Vasilis wrote:Αν οδηγείς σίγουρα μπορεί να είσαι πολύ καλή οδηγός και ίσως και πολύ καλύτερη από τον Tarantula που φαίνεται να έχει μία σχέση αγάπης με το τουτού του!
Συγκρίσεις από εδώ μέσα δεν επιτρέπονται...! Let's see on the road... ;) :-D :lol: :lol:

Υ.Γ. Η αγάπη για το αυτοκίνητό σου δε σε κάνει ούτε καλύτερο ούτε χειρότερο...Είτε το αγαπάς είτε όχι,ο ίδιος οδηγός θα είσαι... :cool:
Tamiya rulezZz....

TL-01 Full Carbon, TL-01 Upgraded, FF-01 Upgraded, M03, CC-01, ΤΤ-01 TypeE, Volvo και Scania Trucks και η λίστα συνεχίζεται...
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Wed Jul 28, 2004 12:47 pm

Με προκαλείς λοιπόν... :-D
Για να σκεφτώ. Πιο να φέρω...το audi ή το citroen το bx atou και 10 μαύρους να το σπρώχνουν...Για να σκεφτώ καλά...... :twisted:
The road goes on forever...
User avatar
semika
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 998
Joined: Sat May 01, 2004 2:21 pm
Location: Αθήνα - Β.Π.

Post by semika » Wed Jul 28, 2004 1:18 pm

TaRaNTuLa wrote: Η αγάπη για το αυτοκίνητό σου δε σε κάνει ούτε καλύτερο ούτε χειρότερο...Είτε το αγαπάς είτε όχι,ο ίδιος οδηγός θα είσαι...
Ισα-ίσα... Αν το αγαπάς γίνεσαι και καλύτερος!!! Αρα εσύ έχει διπλό ατού... Και ικανός οδηγός και καλύτερος!!!

Vasili προτείνω να αφήσεις το Audi μιας και είναι χτυπημένο!
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Wed Jul 28, 2004 1:29 pm

Ωραία! Θα πάρω το άλλο. Θα έρθεται να το σπρώχνετε? 18 χρονών αμάξι!!!! :-D
The road goes on forever...
User avatar
TaRaNTuLa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1598
Joined: Fri Apr 30, 2004 4:54 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: MMLab

Post by TaRaNTuLa » Wed Jul 28, 2004 7:48 pm

semika,μπορεί να το αγαπάς το αυτοκίνητό σου,να το φροντίζεις,να το πλένεις,να να να...αλλά στο δρόμο να μην αξίζεις μια!Μπορεί να συμβαίνει και το ανάποδο,να μην το νοιάζεσαι καθόλου και να είσαι ένας πάρα πολύ καλός οδηγός κοκ(να μην κάνω και τυος άλλους δύο συνδυασμούς τώρα...).Το αν φροντίζεις/αγαπάς του τουτού σου δε σε κάνει καλύτερο,δε σε αλλάζει...είναι όπως λένε σε πολλές περιπτώσεις να έχεις το "μικρόβιο"...άμα το έχεις τότε όλα τα άλλα έρχονται σε δεύτερη μοίρα...
Tamiya rulezZz....

TL-01 Full Carbon, TL-01 Upgraded, FF-01 Upgraded, M03, CC-01, ΤΤ-01 TypeE, Volvo και Scania Trucks και η λίστα συνεχίζεται...
User avatar
semika
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 998
Joined: Sat May 01, 2004 2:21 pm
Location: Αθήνα - Β.Π.

Post by semika » Wed Jul 28, 2004 8:40 pm

Καλά τα λές αλλά άκου και τη δική μου άποψη:

Ως γνωστόν έχω το μικρόβιο αυτό που λες, αλλά μόνο με τη μπέμπα. Η Mercedes αν και καλό αμάξι μου είναι αδιάφορη (σε θέμα αγάπης).
Λοιπόν λόγω της σχέσης μου με το συγκεκριμένο τουτού όταν το οδηγώ προσπαθώ να είμαι όσο πιο προσεκτική γίνεται. (Ομως εδώ που τα λέμε το Σταρλετάκι αν και το αγαπώ, πολλάκις είχα προσπαθήσει να το τρακάρω... :oops: ) Άρα έχω γίνει καλύτερη οδηγός!!!
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Tue Aug 10, 2004 11:31 am

Εγώ δεν το φροντίζω και πολύ, αλλά δεν είχα χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο εδώ και 3,5 χρόνια που οδηγώ. Ψέμα. Μια φορά έχωσα μία σε ένα punto, αλλά με νοικιασμένο αμάξι. Με τον προφυλακτήρα. Το σήκωσα ολόκληρο. Και η καλή κυριούλα ήταν μέσα. Και η καλή κυριούλα μετά από αυτό δεν ήταν και πολύ καλή. Και εγώ τι έκανα? Κοιτούσα τον όμορφο βραδινό ουρανό και σφύριζα περιμένοντας να σταματήσει την γκρίνια!!! :-D
The road goes on forever...
User avatar
TaRaNTuLa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1598
Joined: Fri Apr 30, 2004 4:54 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: MMLab

Post by TaRaNTuLa » Tue Aug 10, 2004 11:55 am

Σε punto την έχωσες;;;;; ήηηηημαρτον!!! Η κυριούλα δε νομίζω να άξιζε τίποτα,αλλιώς δε θα έλεγες αυτά... ;) :-D
Tamiya rulezZz....

TL-01 Full Carbon, TL-01 Upgraded, FF-01 Upgraded, M03, CC-01, ΤΤ-01 TypeE, Volvo και Scania Trucks και η λίστα συνεχίζεται...
User avatar
Vasilis
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 432
Joined: Sun May 30, 2004 3:51 pm
Location: Β_324_Α_2

Post by Vasilis » Tue Aug 10, 2004 1:37 pm

Άστα ρε γαμώτο. Ήταν μεγάλη. Ξενέρωμα. Αν και τότε είχα άλλα στο μυαλό μου...Ευτυχώς δεν της έκανα ζημιά. Μόνο το κάθισμα από το δικό μας αμάξι κάψαμε...Μιλάμε για μεγάλη τρύπα.... :shock:
The road goes on forever...
User avatar
tsilochr
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 3246
Joined: Tue Mar 16, 2004 2:47 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: mm.aueb.gr
Contact:

Post by tsilochr » Wed Jul 12, 2006 8:05 am

βάζω νέο post εδώ μόνο και μόνο για να βγαίνει το thread στις αναζητήσεις, να δω τι αντιδράσεις θα έχουμε
User avatar
Sreak
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 956
Joined: Fri Apr 02, 2004 9:56 am
Academic status: PhD
Location: eltrun.gr

Post by Sreak » Wed Jul 12, 2006 11:15 am

Δύο χρόνια πριν ε?. Για δες ημερομηνία προηγούμενου post :) Μην ανάβεις φωτιές καλοκαιριάτικο :)
User avatar
HdkiLLeR
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 4356
Joined: Tue Jan 27, 2004 4:41 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: New York, NY
Contact:

Post by HdkiLLeR » Wed Jul 12, 2006 7:24 pm

Σε τρώει tsilo να έχουμε τα προπέρσινα ε; :) :) :)
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.12
GCS d-->--- s+:+ a- C++(+++) BILS++++$ P--- L++++>+++++ E--- W+++ N+ o+ K w--
O M+ V-- PS++>+++ PE- Y++ PGP++ t+ 5+ X+ R* tv b++ DI- D+ G+++ e+++>++++ h r++ y++
------END GEEK CODE BLOCK------

"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis Ritchie
User avatar
lumenintervalum
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2377
Joined: Thu May 06, 2004 7:06 pm
Location: somewhere far beyond..
Contact:

Post by lumenintervalum » Wed Jul 12, 2006 7:38 pm

lol!!!ειδικά αν σκεφτείς τι έχει αλλάξει από τότε έχει πολλή πλάκα!!!
We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
I hope you don't understand
_______________________
scraps& photo gallery στο deviantart- last update 25/08/06
User avatar
Ethel
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 2395
Joined: Fri Mar 19, 2004 10:41 am
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: New York City, NY
Contact:

Post by Ethel » Wed Jul 12, 2006 8:15 pm

Και μιας και άνοιξε που άνοιξε το θέμα....
Sreak και Hdkiller Tετάρτη σήμερα... είχαμε πει κάτι για Ostria ή μου φαίνεται???

Ουίίίίίίίίννννγκ..... :smt011

ps. δεν έχει σημασία που τελικά έχω άπειρη δουλειά να κάνω και δε θα μπορούσα να παμε. Η σωστή συμπεριφορά (για να μαθαίνετε κιόλας) θα ήταν να μου το πείτε και να σας πω ότι δε μπορώ... :-p
Ή τάζουμε ή δεν τάζουμε, πώς θα γίνει???
(να δω πότε θα φάω ξύλο στο τέλος...)
There's no place like 127.0.0.1
User avatar
tsilochr
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 3246
Joined: Tue Mar 16, 2004 2:47 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: mm.aueb.gr
Contact:

Post by tsilochr » Thu Jul 13, 2006 12:45 am

έτσι έτσι
User avatar
vangos
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 571
Joined: Tue Mar 16, 2004 3:14 pm
Location: Heracleia@UTA

Post by vangos » Thu Jul 13, 2006 1:10 pm

Δεν το είχα παρακολουθήσει το θέμα όταν πρωτοξεκίνησε. Άρχισα να το διαβάζω σήμερα, και έχω φτάσει μέχρι τη σελίδα 11. Ομολογώ πως ακούστηκαν πολλές ενδιαφέρουσες απόψεις :-D (Ειδικά για το lipogloss και την οδήγηση). Ελπίζω η συνέχεια να είναι ακόμα πιο απολαυστική! :lol:
User avatar
lumenintervalum
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2377
Joined: Thu May 06, 2004 7:06 pm
Location: somewhere far beyond..
Contact:

Post by lumenintervalum » Thu Jul 13, 2006 1:39 pm

χώσε Ethel!!!εεεε μα, σα δε ντρέπονται!!
We are just a moment in time
A blink of an eye
A dream for the blind
Visions from a dying brain
I hope you don't understand
_______________________
scraps& photo gallery στο deviantart- last update 25/08/06
Post Reply

Return to “Άλλα ψυχαγωγικά θέματα”