Μαθηματικά Ι

Τα posts που έγιναν κατά την διάρκεια του Ακαδημαϊκού Έτους 2016-2017 για τα προπτυχιακά μαθήματα.
Sylleth
bit level
bit level
Posts: 34
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:47 am
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Sylleth » Tue Nov 15, 2016 8:30 pm

Εχω μια γενικη ερωτηση και για 1οετεις και για παλιοτερους μαθητες. Τις ασκησεις που δινει ο τουμπης υποτιθεται οτι διαβαζεις ολη τη θεωρια και τα παραδειγματα του κεφαλαιου και εισαι σε θεση να τις κανεις ολες με τη μια?

Επειδη μεχρι στιγμης μου φαινεται απλα απιθανο να μπορεσω να κανω πανω απο 1-2 ασκησεις χωρις να χρειαστει να ξανανοιξω το pdf με τις σημειωσεις και να ξαναδιαβασω παραδειγματα η να γκουγκλαρω αλλα παραδειγματα.

Ακομα και αφου κοιταξα καποιες λυμενες ομαδων για τις περισσοτερες ασκησεις αυτο που ειπα στον εαυτο μου ηταν "σιγα μη σκεφτοσουν ποτε να το κανεις αυτο ετσι". Ειναι κατι που ξεπερνιεται με τον καιρο η ολη φαση η εγω ειμαι που εχω τραγικα κενα στα μαθηματικα? Εχω χαλασει ηδη 4-5 ωρες να διαβαζω μαθηματικα Γ λυκειου και βιβλια φροντιστηριου με ασκησεις αλλα το υλικο του τουμπη φαινεται παλι καπως πολυ παλουκι.
fox0077
byte level
byte level
Posts: 117
Joined: Sun Oct 09, 2016 2:19 pm
Academic status: 4th year

Re: Μαθηματικά Ι

Post by fox0077 » Sun Nov 20, 2016 7:01 pm

Sylleth wrote:Εχω μια γενικη ερωτηση και για 1οετεις και για παλιοτερους μαθητες. Τις ασκησεις που δινει ο τουμπης υποτιθεται οτι διαβαζεις ολη τη θεωρια και τα παραδειγματα του κεφαλαιου και εισαι σε θεση να τις κανεις ολες με τη μια?

Επειδη μεχρι στιγμης μου φαινεται απλα απιθανο να μπορεσω να κανω πανω απο 1-2 ασκησεις χωρις να χρειαστει να ξανανοιξω το pdf με τις σημειωσεις και να ξαναδιαβασω παραδειγματα η να γκουγκλαρω αλλα παραδειγματα.

Ακομα και αφου κοιταξα καποιες λυμενες ομαδων για τις περισσοτερες ασκησεις αυτο που ειπα στον εαυτο μου ηταν "σιγα μη σκεφτοσουν ποτε να το κανεις αυτο ετσι". Ειναι κατι που ξεπερνιεται με τον καιρο η ολη φαση η εγω ειμαι που εχω τραγικα κενα στα μαθηματικα? Εχω χαλασει ηδη 4-5 ωρες να διαβαζω μαθηματικα Γ λυκειου και βιβλια φροντιστηριου με ασκησεις αλλα το υλικο του τουμπη φαινεται παλι καπως πολυ παλουκι.
Κι εγω μια απο τα ιδια... Καταρχας δεν εχει και τοσα λυμενα παραδειγματα, ουτε εχει ολες τις λυσεις των ασκησεων κι ετσι αισθανομαι μεγαλη ανασφαλεια και νιωθω οτι μου λειπει εξασκηση... Εχω καποιες ερωτησεις για οσους ειναι μεγαλυτεροι και εχουν περασει το μαθημα: Πως διαβαζουμε σωστα τα μαθηματικα Ι; Διαβαζουμε τα θεωρηματα απο τις σημειωσεις του Τουμπη με χαρτι και μολυβι; Οσες ασκησεις εχουν την λυση πισω τις μαθαινουμε οπωσδηποτε; Μαθαινουμε τις λυμενες ασκησεις απο τις ομαδες ασκησεων που μας δινει; Τις αποδειξεις πρεπει να τις ξερουμε απεξω; Δηλαδη δεν χρειαζεται να κανουμε και τοση εξασκηση οση νομιζω, αρκει δηλαδη να μελετησουμε τις λυμενες απο τις ομαδες που μας δινει και να ξερουμε απεξω τα θεωρηματα;
garry
byte level
byte level
Posts: 89
Joined: Sat Sep 21, 2013 7:54 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by garry » Sun Nov 20, 2016 9:14 pm

fox0077 wrote:
Sylleth wrote:Εχω μια γενικη ερωτηση και για 1οετεις και για παλιοτερους μαθητες. Τις ασκησεις που δινει ο τουμπης υποτιθεται οτι διαβαζεις ολη τη θεωρια και τα παραδειγματα του κεφαλαιου και εισαι σε θεση να τις κανεις ολες με τη μια?

Επειδη μεχρι στιγμης μου φαινεται απλα απιθανο να μπορεσω να κανω πανω απο 1-2 ασκησεις χωρις να χρειαστει να ξανανοιξω το pdf με τις σημειωσεις και να ξαναδιαβασω παραδειγματα η να γκουγκλαρω αλλα παραδειγματα.

Ακομα και αφου κοιταξα καποιες λυμενες ομαδων για τις περισσοτερες ασκησεις αυτο που ειπα στον εαυτο μου ηταν "σιγα μη σκεφτοσουν ποτε να το κανεις αυτο ετσι". Ειναι κατι που ξεπερνιεται με τον καιρο η ολη φαση η εγω ειμαι που εχω τραγικα κενα στα μαθηματικα? Εχω χαλασει ηδη 4-5 ωρες να διαβαζω μαθηματικα Γ λυκειου και βιβλια φροντιστηριου με ασκησεις αλλα το υλικο του τουμπη φαινεται παλι καπως πολυ παλουκι.
Κι εγω μια απο τα ιδια... Καταρχας δεν εχει και τοσα λυμενα παραδειγματα, ουτε εχει ολες τις λυσεις των ασκησεων κι ετσι αισθανομαι μεγαλη ανασφαλεια και νιωθω οτι μου λειπει εξασκηση... Εχω καποιες ερωτησεις για οσους ειναι μεγαλυτεροι και εχουν περασει το μαθημα: Πως διαβαζουμε σωστα τα μαθηματικα Ι; Διαβαζουμε τα θεωρηματα απο τις σημειωσεις του Τουμπη με χαρτι και μολυβι; Οσες ασκησεις εχουν την λυση πισω τις μαθαινουμε οπωσδηποτε; Μαθαινουμε τις λυμενες ασκησεις απο τις ομαδες ασκησεων που μας δινει; Τις αποδειξεις πρεπει να τις ξερουμε απεξω; Δηλαδη δεν χρειαζεται να κανουμε και τοση εξασκηση οση νομιζω, αρκει δηλαδη να μελετησουμε τις λυμενες απο τις ομαδες που μας δινει και να ξερουμε απεξω τα θεωρηματα;

Κατά την γνώμη μου πάντα και από προσωπική εμπειρία θα ήθελα να πω ότι το μάθημα χρειάζεται ενασχόληση και αρκετή υπομονή. Δεν χρειάζεται ούτε να απογοητεύεστε αλλά ούτε και να τρελαίνεστε. Πρώτα απ' όλα υπάρχουν τόσες πηγές απ' όπου μπορείτε να διαβάσετε και να αντλήσετε πληροφορίες καθώς επίσης και να σας λυθούν αρκετές απορίες. Αφού ξεκινήσετε να διαβάζετε από τις σημειώσεις του καθηγητή σε οποιοδήποτε σημείο σας δημιουργηθεί κάποιο κενό, κάτι το οποίο είναι απόλυτα φυσιολογικό, θα πρέπει εκείνη την στιγμή να προσπαθήσετε να το καλύψετε. Είτε ανατρέχοντας στο βιβλίο είτε στο ίντερνετ για αντίστοιχα παραδείγματα και θεωρία. Σε καμία περίπτωση να μην το αφήσετε έτσι, αλλιώς δεν θα έχει κανένα νόημα να συνεχίσετε παρακάτω. Παράλληλα, ανά τακτά χρονικά διαστήματα λαμβάνουν μέρος και οι αντίστοιχες ομάδες ασκήσεων που πρέπει να λύσετε. Σίγουρα βοηθούν στην κατανόηση της θεωρίας καθώς και στα σημεία που ο καθηγητής θέλει να δώσει παραπάνω βαρύτητα. Καθώς ξεκινάτε να λύσετε τις εν λόγω ασκήσεις, στο σημείο που δεν καταλαβαίνετε ή αντιμετωπίζετε δυσκολία δηλώνει ότι το συγκεκριμένο κομμάτι της θεωρίας θέλει παραπάνω κατανόηση και ταυτόχρονα παραπάνω ενασχόληση. Το να μπείτε στην διαδικασία να μάθετε απ' έξω θεωρήματα και τύπους δεν ωφελεί σε τίποτα. Αν δεν κάνω λάθος στην εξέταση δίνεται και τυπολόγιο. Έπειτα, όπως ξέρουμε στα μαθηματικά και σε αυτόν τον τομέα ασκήσεων, ένα πρόβλημα λύνεται με πολλούς τρόπους. Φυσιολογικό είναι ο καθηγητής στις λύσεις του να δώσει τις πιο ενδεδειγμένες ακόμα κι αν φαίνεται ότι δεν θα το σκεφτόμασταν εμείς έτσι. Αλλά από την άλλη όταν βλέπουμε ένα πρόβλημα μαθηματικών θα πρέπει να έχουμε ιδέα σε πρώτη φάση για το πως θα ξεκινήσουμε και να οδηγηθούμε στην συνέχεια σε αυτό που μας ζητείται.

Γενικά ο καθένας από εμάς έχει τον δικό του τρόπο διαβάσματος και σε αυτό δεν υπάρχει συγκεκριμένη συνταγή. Ωστόσο, το μόνο σίγουρο είναι ότι αφού κατανοήσετε την θεωρία όσες περισσότερες ασκήσεις λύσετε τόσο πιο έτοιμοι και πιο εξοικειωμένοι θα είστε να αντιμετωπίσετε ένα μαθηματικό πρόβλημα. :smt023
Sylleth
bit level
bit level
Posts: 34
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:47 am
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Sylleth » Wed Nov 23, 2016 6:06 pm

Δε θελω να υποβιβασω τα λεγομενα σου, αλλα ολα οσα λες ειναι ηδη γνωστα απο οποιον ασχοληθηκε εστω και λιγο σοβαρα με μαθηματικα στο σχολειο. Το προβλημα μου προσωπικα, δεν εχει να κανει με τα μαθηματικα γενικα σαν μαθημα/μεθοδολογια/σκεπτικο/φιλοσοφια. Το προβλημα μου ειναι οτι δεν καταλαβαινω πως ελπιζει/θα ηθελε ο τουμπης να διαβαζουμε το μαθημα του, για ποιους δουλευει αυτος ο τροπος και τι μπορω να κανω αν εμενα δεν μου βγαινει ετσι.

Απ'το προηγουμενο ποστ μου μεχρι και τωρα, δεν εχω κανει απολυτως καμια ασκηση απτις ομαδες του τουμπη. Προφανως αυτο οφειλεται περισσοτερο στο ποσο ασχολουμαι και λιγοτερο στο ποσο δυσκολευομαι. Αλλα κοιτωντας τα παλια θεματα που εχουν πεσει στον τουμπη και διαβαζοντας θεωρια/λυμενες ασκησεις φροντιστηριου 3ης λυκειου, νιωθω πολυ πιο προετοιμασμενος απ'οτι ενιωθα οταν επεσα με τα μουτρα να διαβασω τη θεωρια του τουμπη.
User avatar
ChrysaK
Administrator
Posts: 82
Joined: Mon Nov 23, 2015 6:42 pm
Academic status: 4th year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by ChrysaK » Wed Nov 23, 2016 8:51 pm

Για τις εξετάσεις: Για τα περισσότερα μαθήματα αυτό που βοηθάει είναι να διαβάσεις τα παλιά θέματα και μετά σε ένα προς ένα την αντίστοιχη θεωρία. Από ένα σημείο και μετά επαναλλαμβάνονται και έχεις καταφέρει να καλύψεις το μεγαλύτερο μέρος της ύλης.
Για τις ασκήσεις: Είχα παραδώσει σχεδόν τις μισές (δηλαδή +1 στο τέλος). Δε χρειάζεται κανείς να "σκοτώνεται" να τις κάνει όλες, βοηθάει απλώς να τις έχει κοιτάξει-ασχοληθεί για να "κερδίσει" περισσότερα από τις λύσεις που ανεβάζει ο καθηγητής μετά.
Ο στόχος γενικά είναι να μπούμε στη λογική του μαθήματος και του πώς εκφράζουμε σωστά στο γραπτό αυτό που σκεφτόμαστε...
fox0077
byte level
byte level
Posts: 117
Joined: Sun Oct 09, 2016 2:19 pm
Academic status: 4th year

Re: Μαθηματικά Ι

Post by fox0077 » Sat Dec 17, 2016 5:01 pm

Επειδη δεν προλαβαινω να διαβαζω και τα 5 μαθηματα, σκεφτομαι να δωσω τα 4 και να αφησω τα Μαθηματικα Ι για τον Σεπτεμβριο... Ηδη διαβαζω μετα βιας τα 4 μαθηματα... Να το κανω ετσι, ή να πιασω και να διαβασω τα Μαθηματικα Ι την περιοδο της εξεταστικης τις ομαδες ασκησεων και λυμενα παλια θεματα; Η θα χασω τον χρονο μου;
User avatar
Georgilakis Antonios
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 548
Joined: Mon Dec 02, 2013 11:10 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Straight into your Mind

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Georgilakis Antonios » Sat Dec 17, 2016 6:28 pm

fox0077 wrote:Επειδη δεν προλαβαινω να διαβαζω και τα 5 μαθηματα, σκεφτομαι να δωσω τα 4 και να αφησω τα Μαθηματικα Ι για τον Σεπτεμβριο... Ηδη διαβαζω μετα βιας τα 4 μαθηματα... Να το κανω ετσι, ή να πιασω και να διαβασω τα Μαθηματικα Ι την περιοδο της εξεταστικης τις ομαδες ασκησεων και λυμενα παλια θεματα; Η θα χασω τον χρονο μου;
Προφανώς και είναι καλύτερο να μοιράσεις τον χρόνο σου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
Βεβαιώσουν όμως ότι δεν θα υπάρχουν παράπλευρες επιπτώσεις από αυτό στο μέλλον, αν και συνήθως αυτό δεν συμβαίνει ποτέ.
"Always keep a low profile. Cause when you get high, things can become strange."
"Never stop doing things you like. Never stop loving people you love. Never give up. Believe in yourself. Believe in your hidden powers."
"Honesty is an expensive gift, so don't expect it from cheap people."
The Scientist
User avatar
ChrysaK
Administrator
Posts: 82
Joined: Mon Nov 23, 2015 6:42 pm
Academic status: 4th year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by ChrysaK » Mon Dec 19, 2016 8:06 pm

fox0077 wrote:Επειδη δεν προλαβαινω να διαβαζω και τα 5 μαθηματα, σκεφτομαι να δωσω τα 4 και να αφησω τα Μαθηματικα Ι για τον Σεπτεμβριο... Ηδη διαβαζω μετα βιας τα 4 μαθηματα... Να το κανω ετσι, ή να πιασω και να διαβασω τα Μαθηματικα Ι την περιοδο της εξεταστικης τις ομαδες ασκησεων και λυμενα παλια θεματα; Η θα χασω τον χρονο μου;
Θα σου πρότεινα να σκεφτείς και τις αλυσίδες που θα σε δεσμεύσουν πολύ από του χρόνου. Έχει να κάνει και με το πόσες μέρες έχεις από μάθημα σε μάθημα. Πέρυσι η εξέταση των μαθηματικών μετακινήθηκε και είχαμε κενό 10 μέρες για να το δώσουμε. Για την εμπειρία και μόνο θα έλεγα να πας πάντως, ακόμα και να μην έχεις διαβάσει αρκετά, εκτός και αν νιώθεις ότι έτσι θα χλασεις χρόνοι από κάποιο άλλο μάθημα :-)
User avatar
Hermes
bit level
bit level
Posts: 30
Joined: Thu Dec 15, 2016 6:17 pm
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Hermes » Mon Dec 19, 2016 9:41 pm

ChrysaK wrote:
fox0077 wrote:Επειδη δεν προλαβαινω να διαβαζω και τα 5 μαθηματα, σκεφτομαι να δωσω τα 4 και να αφησω τα Μαθηματικα Ι για τον Σεπτεμβριο... Ηδη διαβαζω μετα βιας τα 4 μαθηματα... Να το κανω ετσι, ή να πιασω και να διαβασω τα Μαθηματικα Ι την περιοδο της εξεταστικης τις ομαδες ασκησεων και λυμενα παλια θεματα; Η θα χασω τον χρονο μου;
Θα σου πρότεινα να σκεφτείς και τις αλυσίδες που θα σε δεσμεύσουν πολύ από του χρόνου. Έχει να κάνει και με το πόσες μέρες έχεις από μάθημα σε μάθημα. Πέρυσι η εξέταση των μαθηματικών μετακινήθηκε και είχαμε κενό 10 μέρες για να το δώσουμε. Για την εμπειρία και μόνο θα έλεγα να πας πάντως, ακόμα και να μην έχεις διαβάσει αρκετά, εκτός και αν νιώθεις ότι έτσι θα χλασεις χρόνοι από κάποιο άλλο μάθημα :-)
Εμεις τωρα εχουμε 7 μερες. Σε 7 μερες προλαβαινουμε ή ειναι καλυτερο εκεινες τις μερες να διαβασουμε διακριτα; Αν ομως καποιος δεν τα παει καλα, δεν θα επιβαρυνεται η αναλυτικη βαθμολογια του; Ή ειναι κατι που δεν ζητανε στα βιογραφικα; Και τι εννοεις με τις αλυσιδες; Οποιος το αφησει θα τα βρει σκουρα στα αλλα μαθηματα μαθηματικων; :0 :0 :0
User avatar
ChrysaK
Administrator
Posts: 82
Joined: Mon Nov 23, 2015 6:42 pm
Academic status: 4th year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by ChrysaK » Wed Dec 21, 2016 8:13 pm

Ρίξε μία ματιά στη σελίσα 36 για να καταλάβεις (http://www.cs.aueb.gr/sites/default/fil ... 016-17.pdf)
Γενικά είναι καλό να περάσεις ένα από τα δύο μαθηματικά και ένα από τα δύο μαθήματα με java..
User avatar
Hermes
bit level
bit level
Posts: 30
Joined: Thu Dec 15, 2016 6:17 pm
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Hermes » Wed Dec 21, 2016 10:28 pm

αα καταλαβα, ευχαριστω πολυ
gos
byte level
byte level
Posts: 114
Joined: Wed Jun 13, 2012 4:11 pm
Academic status: 3rd year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by gos » Mon Jan 02, 2017 1:16 pm

Καλησπέρα παιδιά!! Επειδή μου είναι αδύνατον να παρακολουθησω το μάθημα, και γενικα δεν το εχω με τα μαθηματικα, θα παω φροντιστήριο. Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ. Δεν ξερω αν επιτρέπεται τετοιο ποστ. Αν όχι, το διαγραφω.
kapazo
bit level
bit level
Posts: 14
Joined: Mon Sep 26, 2011 11:45 pm
Academic status: 4th year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by kapazo » Sun Jan 15, 2017 2:55 pm

εχει καποιος τις λυσεις απο τα θεμετα Σεπτεμβριου του 2016; γιατι δεν υπαρχουν ουτε στο ε κλας ουτε εδω. Ευχαριστω.
fox0077
byte level
byte level
Posts: 117
Joined: Sun Oct 09, 2016 2:19 pm
Academic status: 4th year

Re: Μαθηματικά Ι

Post by fox0077 » Sun Jan 15, 2017 5:45 pm

Τι σημαινει οταν ενας βαθμος ειναι κοκκινισμενος;
User avatar
leecher
Venus Former Team Member
Posts: 139
Joined: Fri Jan 23, 2015 9:47 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by leecher » Sun Jan 15, 2017 6:05 pm

fox0077 wrote:Τι σημαινει οταν ενας βαθμος ειναι κοκκινισμενος;
Από ότι έχω καταλάβει, σημαίνει ότι έστειλες τη συγκεκριμένη εργασία καθυστερημένα μαζί με την επόμενη.
fox0077
byte level
byte level
Posts: 117
Joined: Sun Oct 09, 2016 2:19 pm
Academic status: 4th year

Re: Μαθηματικά Ι

Post by fox0077 » Sun Jan 15, 2017 6:14 pm

leecher wrote:
fox0077 wrote:Τι σημαινει οταν ενας βαθμος ειναι κοκκινισμενος;
Από ότι έχω καταλάβει, σημαίνει ότι έστειλες τη συγκεκριμένη εργασία καθυστερημένα μαζί με την επόμενη.
Παραδοξως οχι, δεν τις παρεδωσα καθυστερημενα... Ημουν απο τους πρωτους που εδωσαν τις ασκησεις...
Hazard
bit level
bit level
Posts: 14
Joined: Fri Oct 28, 2016 4:48 pm
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Hazard » Mon Feb 13, 2017 6:36 pm

Καλησπέρα.Δε πέρασα το μάθημα με 4 και θα το ξαναδωσω το Σεπτέμβρη.Τι προτείνετε να κάνω ώστε να μη χάσω την επαφή με το μάθημα μέχρι τοτε,και γενικώς ποια μέθοδο διαβάσματος πιστεύετε οτι επιφέρει συνήθως τα βέλτιστα αποτελέσματα στις εξεταστικές του Σεπτεμβρίου?(6 και πάνω εχω βάλει ως στόχο να γράψω επί τη ευκαιρίας)
p3160061
Buffer underflow exception
Buffer underflow exception
Posts: 1
Joined: Fri Nov 11, 2016 4:34 pm
Academic status: 1st year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by p3160061 » Sat Feb 18, 2017 1:32 am

παιδια ηθελα να σας ρωτησω , αμα δεν εχεις περασει τα μαθηματικα1 γινεται να δωσεις τα μαθηματικα2?
User avatar
leecher
Venus Former Team Member
Posts: 139
Joined: Fri Jan 23, 2015 9:47 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by leecher » Sat Feb 18, 2017 2:05 am

p3160061 wrote:παιδια ηθελα να σας ρωτησω , αμα δεν εχεις περασει τα μαθηματικα1 γινεται να δωσεις τα μαθηματικα2?
ναι
User avatar
Code Monkey
byte level
byte level
Posts: 81
Joined: Fri Jan 31, 2014 1:40 pm
Academic status: 3rd year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Code Monkey » Tue Aug 22, 2017 6:58 pm

Καλησπέρα παιδιά.Το έντυπο με τις σημειώσεις του,που έδινε παλαιότερα στη βιβλιοδιανομή, δεν χρησιμοποιείται πλέον;Πρέπει να διαβάσουμε από το βιβλίο που δίνει στην εισαγωγή;
Code Monkey very simple man
With big warm fuzzy secret heart:
Code Monkey like you
User avatar
Shocker
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1080
Joined: Wed Sep 19, 2007 11:59 pm
Academic status: N>4
Location: Beehives / Anabyss
Contact:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Shocker » Wed Sep 06, 2017 6:30 pm

Καλή δουλεία φαίνεται
User avatar
Code Monkey
byte level
byte level
Posts: 81
Joined: Fri Jan 31, 2014 1:40 pm
Academic status: 3rd year
Gender:

Re: Μαθηματικά Ι

Post by Code Monkey » Thu Sep 07, 2017 8:34 pm

Με 3 μερες διάβασμα προλαβαίνω να κάνω τίποτα παιδιά;Και αν ναι που να επικεντρωθω;Ευχαριστώ
Code Monkey very simple man
With big warm fuzzy secret heart:
Code Monkey like you
Locked

Return to “Ακαδημαϊκό Έτος 2016-2017”