In the VIP - Music & Entertainment - Redesign

Σίγουρα όλο και κάτι δε θα ταιριάζει με τις παραπάνω ψυχαγωγικές κατηγορίες...
Feth
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 263
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:51 pm
Academic status: 4th year
Gender:
Location: Γλυφάδα, Αθήνα
Contact:

In the VIP - Music & Entertainment - Redesign

Post by Feth » Tue Feb 22, 2011 6:50 pm


Link

"Be what you are meant to be. IntheVIP.gr is a nightlife guide meant to make your entertainment better and less complicated. A portal for all public relations concerning Nightclubs, Bar/Restaurants and Live Music Stages. Follow us, be a VIP."
Τί είναι το intheVIP.gr? Είναι ένα Nightlife/Public Relations site το οποίο αφορά στο promotion Μαγαζιών (Clubs, Bar&Restaurants, Πίστες) και κυρίως στο promotion του προσωπικού δημοσίων σχέσεων που συνεργάζεται με το εκάστοτε μαγαζί. Ο PR, Maitre ή PR Manager που επιλέγει να συνεργαστεί μαζί μας, έχει το δικό του profile στο site και οι επισκέπτες οδηγούνται εκτός των άλλων και σε αυτόν για να κάνουν τις κρατήσεις τους ή να αποκτήσουν κάποια πληροφορία σχετικά με ένα συγκεκριμένο Nightclub κλπ.

Σε τι διαφέρει λοιπόν από τα υπόλοιπα site που έχουν να κάνουν με Nightlife? Το intheVIP.gr επικεντρώνεται στον άνθρωπο που σας φέρνει σε επαφή με το Club, στον άνθρωπο ο οποίος θα κάνει την κράτηση για εσάς. Η επικοινωνία σταματά να κινείται μόνο γύρω από έναν αριθμό τηλεφώνου. Ο επισκέπτης βλέπει τον άνθρωπο με τον οποίο θα μιλήσει και από τον οποίο θα εξυπηρετηθεί. Η προσπάθειά μας έχει ως στόχο να γίνει η διασκέδασή σας καλύτερη και η εξυπηρέτησή σας ευκολότερη και όσο το δυνατόν λιγότερο απρόσωπη. Αυτό είναι το In the VIP.

Επιπλέον, θα λειτουργεί σαν ένας οδηγός νυχτερινής διασκέδασης, καθώς θα μπορείτε να βλέπετε τα events/parties που θα γίνονται εβδομαδιαία ή και σε ξεχωριστές περιπτώσεις. Ο επισκέπτης θα είναι σε θέση να βλέπει φωτογραφίες και video από το κάθε event και γενικότερα από το εκάστοτε Club ή Πίστα.

Τέλος, θα έχετε τη δυνατότητα μέσω διαγωνισμών να κερδίζετε δωρεάν φιάλες σε συγκεκριμένα μαγαζιά, καθώς και δώρα κάθε περιεχομένου μέσω Special διαγωνισμών για τους οποίους θα ενημερώνεστε από το site ή τη σελίδα/group μας στο Facebook!

Μπορώ εγώ λοιπόν σαν επισκέπτης στo intheVIP.gr να:

- Αποκτήσω πληροφορίες για ένα συγκεκριμένο μαγαζί, να δω φωτογραφίες και video από το πρόγραμμά του.
- Να μάθω ποιες ομάδες και ποιά άτομα μεμονωμένα συνεργάζονται με το κάθε μαγαζί ώστε να έρθω σε επικοινωνία μαζί τους για να κάνω μία κράτηση.
- Να ψηφίσω θετικά έναν PR/Maitre που με εξυπηρέτησε ώστε να γίνει γνωστή η αξία του, όπως και να κάνω σχόλια στο Profile του για περαιτέρω feedback.
- Να ενημερώνομαι για τα special events που γίνονται, όπως και να έχω ένα πρόγραμμα των εβδομαδιαίων parties για το κάθε μαγαζί.
- Να κερδίζω δώρα μέσω διαγωνισμών.

..να γίνω και εγώ VIP!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το site ή μία πιθανή συνεργασία επικοινωνήστε με τον General Manager/Ιδιοκτήτη Μίμη Βασιλείου μέσω τηλεφώνου (6945.87.87.89) ή e-mail (dimitrios.vasileiou@gmail.com).

To intheVIP.gr είναι μία προσπάθεια που ξεκίνησε μέσα από την ΑΣΟΕΕ, από στόμα σε στόμα και από μία μικρή ομάδα ατόμων που στοχεύουν στην κατασκευή και διατήρηση ενός site προσανατολισμένου σε Public Relations. Διαφέρει από τα ήδη υπάρχοντα, καθώς επικεντρώνεται στους ίδιους τους Promoters που συνεργάζονται με τα μαγαζιά και δεν στηρίζεται στην ανωνυμία και τις απρόσωπες συνεργασίες/κρατήσεις.

Το site ανοίγει αυτή την Κυριακή, 27 Φεβρουαρίου, ενώ εγώ έχω ασχοληθεί με το Design καθώς και κομμάτι του Development της ιστοσελίδας. Ο ιδιοκτήτης, Μίμης Βασιλείου, καθώς και η υπόλοιπη ομάδα, ελπίζουμε να ταρακουνήσουμε τα νερά της νυχτερινής διασκέδασης και να την κάνουμε λιγότερο απρόσωπη, περισσότερο προσιτή και καλύτερη από ποτέ. Ήδη οι συνεργασίες είναι πολλές και τα ονόματα μεγάλα, όλοι τρέχουμε και βάζουμε τα δυνατά μας για να ανεβάσουμε και να τρέξουμε ένα site που θα κάνει τη διαφορά. :)

http://www.inthevip.gr
http://www.facebook.com/intheV1P Image

Image
Last edited by Feth on Sun Aug 28, 2011 7:47 pm, edited 3 times in total.
Image
Facebook Profile
God is Real, unless declared Integer.
nerd
bit level
bit level
Posts: 20
Joined: Mon Jun 23, 2008 1:55 pm
Academic status: 2nd year
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by nerd » Tue Feb 22, 2011 6:54 pm

εεε γκουχου γκουχου.. είμαι και εγώ εδώ...
User avatar
XaviannNJ
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1413
Joined: Wed Oct 14, 2009 11:59 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: city of insanity....

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by XaviannNJ » Tue Feb 22, 2011 7:20 pm

Καλή επιτυχία παιδιά!!! :-D
Cause we all live under the same sun......

http://www.youtube.com/watch?v=MwyXnft6ZVk
User avatar
h4wk
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1367
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:14 pm
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by h4wk » Tue Feb 22, 2011 7:31 pm

ήμουν το 100ό like στο facebook και το 10ο like στο youtube :smt023
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by MpoMp » Tue Feb 22, 2011 8:12 pm

Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι θα μπορείς να μπαίνεις σε club χωρίς να τρως πόρτα επειδή δεν γουστάρει την φάτσα σου ο πορτιέρης/δεν έχετε κοπέλα στην παρέα/δεν φοράς burberry? :eek:

Αν είναι έτσι, καλή αρχή! :)
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
Feth
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 263
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:51 pm
Academic status: 4th year
Gender:
Location: Γλυφάδα, Αθήνα
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by Feth » Tue Feb 22, 2011 10:17 pm

nerd wrote:εεε γκουχου γκουχου.. είμαι και εγώ εδώ...
Α ναι είναι και ο Nerdakos στο Development team.. :smt019
XaviannNJ wrote:Καλή επιτυχία παιδιά!!! :-D
Thank you, να 'σαι καλά :-D
h4wk wrote:ήμουν το 100ό like στο facebook και το 10ο like στο youtube :smt023
Επετειακός, δυστυχώς δεν κερδίζεις ηλεκτρική συσκευή :/ Thank you για το support :)
MpoMp wrote:Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι θα μπορείς να μπαίνεις σε club χωρίς να τρως πόρτα επειδή δεν γουστάρει την φάτσα σου ο πορτιέρης/δεν έχετε κοπέλα στην παρέα/δεν φοράς burberry? :eek:

Αν είναι έτσι, καλή αρχή! :)
Αυτό δεν μπορούμε να το αλλάξουμε ολότελα(το Face Control είναι θέμα του μαγαζιού, εμείς κοιτάμε μόνο Public Relations), θέλουμε όμως να κάνουμε τον κόσμο να έρθει ένα βήμα πιο κοντά στους PR και Maitres των μαγαζιών, ώστε να μην υπάρχει θέμα στην είσοδο και να μην έχουν τόσο σημασία τα conne για να μπορέσει κάποιος να περάσει καλά το βράδυ του. :) Thank you!
Image
Facebook Profile
God is Real, unless declared Integer.
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by chriskin » Tue Feb 22, 2011 10:20 pm

μια απορια που ειχα παντα - χωρις να εχω καμια προθεση να μειωσω τη δουλεια σας - ειναι : γιατι να θελει να παει κανεις σε καποιο μαγαζι που μπορει να του αρνηθουν την εισοδο;
η μαλλον, γιατι να παει καποιος οπουδηποτε που μπορει να μην τον θελουν; δεν λεω να ειναι σκλαβοι οι υπαληλοι ουτε να μπαινει ο καθε τρελος με το τσεκουρι, αλλα οποιοσδηποτε που δεν ειναι ακραια μεθυσμενος , μαστουρωμενος η ενοπλος δεν θα επρεπε να μπαινει ετσι κι αλλιως;
User avatar
GeorgeB
byte level
byte level
Posts: 110
Joined: Sat Jan 16, 2010 7:39 pm
Academic status: 3rd year
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by GeorgeB » Tue Feb 22, 2011 10:30 pm

Ειναι πολύ απλό. Τα μαγαζιά χαρακτηρίζονται εκτός απο την μουσική και τον χώρο και απο τον κόσμο που μαζεύουνε. Γιαυτό τον λόγο προσέχουνε ανάλογα με το σε ποιό κοινό απευθύνεται, ποιούς βάζουνε
Feth
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 263
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:51 pm
Academic status: 4th year
Gender:
Location: Γλυφάδα, Αθήνα
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by Feth » Tue Feb 22, 2011 11:47 pm

Ακριβώς αυτό που απάντησε ο GeorgeB. Καλώς η κακώς τα nightclubs και γενικότερα η νύχτα χαρακτηρίζεται και επικεντρώνεται αυστηρά γύρω από το "φαίνεσθαι". Τον ιδιοκτήτη του club ή τον υπεύθυνο για ένα party τον ενδιαφέρουν οι φωτογραφίες που θα βγούν προς τα έξω και θα προσελκύσουν κόσμο.

Από κει και πέρα, δεν προσπαθούμε να πείσουμε κανέναν να επιλέξει ένα Nightclub/Bar&Restaurant για τη νυχτερινή του διασκέδαση. Εμείς απευθυνόμαστε στον κόσμο που έχει επιλέξει αυτό τον τρόπο διασκέδασης και προσπαθούμε από τη μία να προωθήσουμε το προσωπικό δημοσίων σχέσεων και από την άλλη να κάνουμε όσο το δυνατόν πιο άμεση και εύκολη την επαφή του κάθε ατόμου με τον PR/Maitre που θα τον εξυπηρετήσει. Με το face control δεν έχουμε καμία σχέση ούτε έχουμε καμία επιρροή πάνω του. :-)
Image
Facebook Profile
God is Real, unless declared Integer.
User avatar
abujafar
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 651
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:49 am
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Marmaras

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by abujafar » Tue Feb 22, 2011 11:57 pm

MpoMp wrote:Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι θα μπορείς να μπαίνεις σε club χωρίς να τρως πόρτα επειδή δεν γουστάρει την φάτσα σου ο πορτιέρης/δεν έχετε κοπέλα στην παρέα/δεν φοράς burberry? :eek:

Αν είναι έτσι, καλή αρχή! :)
Απο ποτε εχεις να πας σε κλαμπ/μαγαζι απο το γυμνασιο? :-p
Το πρωτο που λες ειναι ατοπο, το 2ο θα ελεγα αναγκαιο για σενα και το 3ο Ασχετο.
Btw, to face control εχει απαγορευτει. :smt016
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by MpoMp » Wed Feb 23, 2011 4:57 am

abujafar wrote:
MpoMp wrote:Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι θα μπορείς να μπαίνεις σε club χωρίς να τρως πόρτα επειδή δεν γουστάρει την φάτσα σου ο πορτιέρης/δεν έχετε κοπέλα στην παρέα/δεν φοράς burberry? :eek:

Αν είναι έτσι, καλή αρχή! :)
Απο ποτε εχεις να πας σε κλαμπ/μαγαζι απο το γυμνασιο? :-p
Το πρωτο που λες ειναι ατοπο, το 2ο θα ελεγα αναγκαιο για σενα και το 3ο Ασχετο.
Btw, to face control εχει απαγορευτει. :smt016
Δύο εβδομάδες. Δε λέω ό,τι μου κατέβει.

Το πρώτο ίσως δεν έχει χειροπιαστές αποδείξεις, αλλά το πιστεύω.
Το δεύτερο, όχι οπωσδήποτε, και ειδικά στο βαθμό που παρατηρείται.
Το τρίτο καθόλου άσχετο. Μπορώ να σου πω πολλά σχετικά συμβάντα. Και δεν είναι το burberry το θέμα. Είναι ότι άμα σκάσεις με φόρμα (για παράδειγμα), θα γελάσουν μαζί σου και θα φας πόρτα. Αν όμως σκάσεις με φόρμα και ξέρεις τον πορτιέρη ή έχεις άλλο μέσο, είσαι ήδη μέσα.

Μάλλον εσύ έχεις να πας καιρό σε club.
Δεν ξέρω αν έχει απαγορευθεί, πάντως, για παράδειγμα, πριν δυο εβδομάδες πήγα γκάζι και πέτυχα πορτιέρη να ζητάει από ένα τυπάκι που ήταν σε φιλική μας παρέα μέχρι και ταυτότητα επειδή είχε ράστα, έσκασε με την τσάντα από τη σχολή του, και ήταν και (θα το πω απλά) αρκετά φλώρος το παιδί. Και το club ήταν full vintage φάση. Και είχε μασκέ πάρτυ. Για να μη επικαλεστείς τίποτα περί dress code.
Όταν πήγαμε να μπούμε όλη η παρέα, μας λένε είναι μασκέ το πάρτυ, δεν είστε ντυμένοι. Σκάσαμε 3-3 και μπήκαμε όλοι. Μπροστά στα μάτια τους.

Εδώ κάτι clubάκια-τρύπες στην Αγ. Παρασκευή πουλάνε μούρη...

Δεν ξέρω γιατί ίσως δε σου τυχαίνει εσένα, αλλά και από φίλους και γνωστούς, τα ίδια ακούω.
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
abujafar
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 651
Joined: Wed Dec 03, 2008 2:49 am
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Marmaras

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by abujafar » Wed Feb 23, 2011 11:09 am

Καλα δεν ειναι τοσο στενομυαλα τα πραγματα. Αμα σκασεις με φορμα σε καλο μαγαζι και τον Θεο να ξερεις δεν θα μπεις.
Αμα σκασατε 6 ατομα μονο αντρες ε ναι ρε φιλε ουτε εγω θα σας εβαζα γιατι αυτη ειναι η δουλεια μου να κραταω μια ισορροπια στον κοσμο που μπαινει στο μαγαζι ωστε να ειναι 60-40 οι γυναικες.
Εγω απλα σου ειπα οτι εχει απαγορευτει το face control δηλαδη αμα δεν σε βαζουν μπορεις να καλεσεις την αστυνομια ή να τους πεις οτι θα το κανεις. :-p
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by chriskin » Wed Feb 23, 2011 2:02 pm

αμα πανε 6 κοπελες σκετες γιατι τις δεχονται και 6 αγορια σκετα οχι;
User avatar
stoupeace
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5372
Joined: Tue Aug 26, 2008 4:08 pm
Academic status: High school
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by stoupeace » Wed Feb 23, 2011 2:05 pm

chriskin wrote:αμα πανε 6 κοπελες σκετες γιατι τις δεχονται και 6 αγορια σκετα οχι;
sausage fest

a party of only guys (or at least 80% guys), where there is a substantial abundance of weiner.
http://www.urbandictionary.com/define.p ... age%20fest
Η καλύτερη μπάντα όλου του κόσμου: Sonata Antartika
Mpomp is building an army army. And I got my head back.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ____☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. . / \
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by chriskin » Wed Feb 23, 2011 2:06 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
DrNio
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 750
Joined: Sun May 30, 2010 6:04 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: Zion / Closer to 2199

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by DrNio » Wed Feb 23, 2011 5:53 pm

Ο στοχος ποιος ειπαμε πως ειναι? ευχαριστω. :smt023
Everything that has a beginning has an end
Feth
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 263
Joined: Fri Apr 24, 2009 5:51 pm
Academic status: 4th year
Gender:
Location: Γλυφάδα, Αθήνα
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by Feth » Wed Feb 23, 2011 5:57 pm

DrNio wrote:Ο στοχος ποιος ειπαμε πως ειναι? ευχαριστω. :smt023
Έκανα ένα edit στο αρχικό post με το site summary. :)
Image
Facebook Profile
God is Real, unless declared Integer.
User avatar
Lifer
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 576
Joined: Fri Sep 18, 2009 10:52 pm
Gender:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by Lifer » Wed Feb 23, 2011 5:59 pm

Καλη επιτυχια παιδες! Ενδιαφερον φενεται :smt023
User avatar
DrNio
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 750
Joined: Sun May 30, 2010 6:04 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: Zion / Closer to 2199

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by DrNio » Wed Feb 23, 2011 7:07 pm

Οκ.Καλη επιτυχια σας ευχομαι,θα προσπαθησουμε να σας στηριξουμε. ;)
--
edit πολυ καλο το promo video ;)
Everything that has a beginning has an end
User avatar
miv
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 398
Joined: Mon Jul 06, 2009 6:28 pm
Academic status: 2nd year
Gender:
Location: Athens

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by miv » Wed Feb 23, 2011 7:16 pm

MpoMp wrote:Δηλαδή αυτό σημαίνει ότι θα μπορείς να μπαίνεις σε club χωρίς να τρως πόρτα επειδή δεν γουστάρει την φάτσα σου ο πορτιέρης/δεν έχετε κοπέλα στην παρέα/δεν φοράς burberry? :eek:

Αν είναι έτσι, καλή αρχή! :)
Και πριν αν έκλεινες κάπου τραπέζι ή έμπαινες σε λίστα μέσω κάποιου PR, γενικά μειώνονταν οι πιθανότητες να φας πόρτα απ'το να σκάσεις απ'έξω και να ζητήσεις να μπεις.
Περισσότερο το να γνωρίσεις τον PR που θα μιλήσεις έχει σκοπό το site. Με το μαγαζί δε μπορείς να κάνεις και πολλά, δουλειά του είναι να διατηρεί κάποιες αναλογίες και στυλ κόσμου που να του επιτρέπουν να κάνει μεγαλύτερη κατανάλωση. Γενικά, το "δε γούσταρε τη φάτσα μου" λίγο παίζει, εκτός κι αν κάποιος είναι πραγματικά αντιπαθητικός. Ούτε το "burberry" παίζει και πολύ, πρακτικά να στο πω, και με μούφα burberry να σκάσεις, συνήθως δεν το προσέχει κανένας. Το ζητούμενο είναι να έχεις ένα αξιοπρεπές ντύσιμο που να αφήνει την εντύπωση ότι θα μπορούσες να πιεις και δύο ποτά παραπάνω.

Καλή αρχή να ευχηθώ κι εγώ, ελπίζω να βοηθήσει στο να μην ψάχνουμε μέσω κοινών γνωστών και φίλων, τελευταία στιγμή, για να κλείσουμε κάπου. :)
Προτιμήστε ανοιχτές και δωρεάν λύσεις λογισμικού, σε όλα τα λειτουργικά, έναντι τις κλειστές και πειρατικές. Μπορεί να σώζουν προσωρινά την τσέπη σας, είναι εμπόδιο όμως στην ελευθερία της γνώσης.
Βρείτε εδώ με τί μπορείτε να αντικαταστήσετε το πανάκριβο πρόγραμμα το οποίο είστε έτοιμοι να κατεβάσετε παράνομα:
http://www.osalt.com
Εν τέλει θα ανακαλύψετε κάτι καλύτερο, πραγματικά δωρεάν και πραγματικά ελεύθερο
User avatar
miv
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 398
Joined: Mon Jul 06, 2009 6:28 pm
Academic status: 2nd year
Gender:
Location: Athens

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by miv » Wed Feb 23, 2011 7:18 pm

chriskin wrote:αμα πανε 6 κοπελες σκετες γιατι τις δεχονται και 6 αγορια σκετα οχι;
Γιατί τις 6 κοπέλες θα βρεθούν 6 λιγούρια απ'τα τραπέζια να τις κεράσουν και δεύτερο και τρίτο και μπουκάλι... :)


chriskin wrote:μια απορια που ειχα παντα - χωρις να εχω καμια προθεση να μειωσω τη δουλεια σας - ειναι : γιατι να θελει να παει κανεις σε καποιο μαγαζι που μπορει να του αρνηθουν την εισοδο;
η μαλλον, γιατι να παει καποιος οπουδηποτε που μπορει να μην τον θελουν; δεν λεω να ειναι σκλαβοι οι υπαληλοι ουτε να μπαινει ο καθε τρελος με το τσεκουρι, αλλα οποιοσδηποτε που δεν ειναι ακραια μεθυσμενος , μαστουρωμενος η ενοπλος δεν θα επρεπε να μπαινει ετσι κι αλλιως;

Αν περνάς καλά εκεί που πας και ξέρεις ότι υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να ΜΗ φας πόρτα τότε υπάρχουν αρκετοί λόγοι να θέλεις να πας. Και τις περισσότερες φορές, έτσι κι αλλιώς, κάποιος που τρώει πόρτα λόγω εμφάνισης σημαίνει ότι δεν κολλάει στη "φιλοσοφία" του μαγαζιού. Είναι αυτονόητο, πιστεύω, πως όταν το στυλ ενός μαγαζιού δεν ταιριάζει με το δικό σου, δεν μπαίνεις καν στον κόπο να πας. Ε, εκεί δε φταίει ο πορτιέρης...
Προτιμήστε ανοιχτές και δωρεάν λύσεις λογισμικού, σε όλα τα λειτουργικά, έναντι τις κλειστές και πειρατικές. Μπορεί να σώζουν προσωρινά την τσέπη σας, είναι εμπόδιο όμως στην ελευθερία της γνώσης.
Βρείτε εδώ με τί μπορείτε να αντικαταστήσετε το πανάκριβο πρόγραμμα το οποίο είστε έτοιμοι να κατεβάσετε παράνομα:
http://www.osalt.com
Εν τέλει θα ανακαλύψετε κάτι καλύτερο, πραγματικά δωρεάν και πραγματικά ελεύθερο
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: In the VIP - Nightlife/Public Relations - Opening 27th Feb.

Post by MpoMp » Wed Feb 23, 2011 9:05 pm

@miv
Το burberry ήταν παράδειγμα, μάλλον ανεπιτυχές. Δεν είπα να σκάσεις σα λέτσος. Αλλά αν δεν είσαι εντελώς στην τρίχα, όχι, δεν σε αφήνουν.
abujafar wrote:Καλα δεν ειναι τοσο στενομυαλα τα πραγματα. Αμα σκασεις με φορμα σε καλο μαγαζι και τον Θεο να ξερεις δεν θα μπεις.
Καλά, εγώ το λέω γιατί το παρατηρώ πολύ συχνά, εσύ λογικά δεν το έχεις δει. 2 τύποι να μπαίνουν με βερμούδα και μπλουζάκι μέσα, ενώ όλοι οι άλλοι να είναι παντελονάτοι και με πουκάμισο.
abujafar wrote:Αμα σκασατε 6 ατομα μονο αντρες ε ναι ρε φιλε ουτε εγω θα σας εβαζα γιατι αυτη ειναι η δουλεια μου να κραταω μια ισορροπια στον κοσμο που μπαινει στο μαγαζι ωστε να ειναι 60-40 οι γυναικες.
ΟΚ, δεν διαφωνώ, αν και ο σκοπός του club δε νομίζω πως είναι να προξενευτείς αλλά να χορέψεις και να διασκεδάσεις. Όπως και να 'χει όμως, αυτός ο έλεγχος κάποιες φορές γίνεται γελοίος και ανούσιος.

Και να σημειώσω, ότι δεν αναφέρομαι σε όλα τα club, αλλά στην πλειοψηφία τους.
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
Post Reply

Return to “Άλλα ψυχαγωγικά θέματα”