Euroleague 2011-2012

Οτιδήποτε έχει σχέση ή θα ήθελε να έχει σχέση με αθλητικά και τον αθλητισμό γενικότερα.
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Euroleague 2011-2012

Post by marios » Thu May 17, 2012 11:19 pm

Και τώρα αυτός ο αγώνας θα παιχτεί άλλη μέρα; Είμαστε σοβαροί;

Ας κατοχυρωθεί στον ΠΑΟ. Μετά αν στο ΟΑΚΑ πέσει κέρμα/καπνογόνο/whatever, ας κατοχυρωθεί στον ΟΣΦΠ ο αγώνας, κ.ο.κ.
Ναι, ξέρω, δεν φταίνε οι πολλοί φίλαθλοι για τους κάφρους κλπ.
Δεν έχει σημασία. Ας γίνουν με παιδιά του δημοτικού οι αγώνες, ας γίνουν κεκλεισμένων, ας γίνουν μόνο με τις οικογένειες των παικτών.
Πάντως να έχουμε ότι έγινε πριν 2 χρόνια στο ΣΕΦ ή οτι έγινε φέτος στο (ποδοσφαιρικό) ΟΑΚΑ, είναι το χειρότερο από όλα.
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Thu May 17, 2012 11:29 pm

Για 3 βλαμμένα, αγνώστου ταυτότητος έξω από το γήπεδο, δεν ευθύνεται η ομάδα, αλλά οι γονείς τους!
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Euroleague 2011-2012

Post by marios » Thu May 17, 2012 11:43 pm

Συμφωνώ αλλά αφού η αστυνομία είναι ανίκανη, πρέπει να αναγκαστούν οι ομάδες να κάνουν κάτι.
Και μόνο αν χάνουν νίκες ή (πολλά) χρήματα, θα το κάνουν...
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
gasparosoft
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1920
Joined: Fri Oct 19, 2007 8:03 pm

Re: Euroleague 2011-2012

Post by gasparosoft » Thu May 17, 2012 11:52 pm

Αποβολή των 2 καρκίνων από τον αθλητισμό γενικότερα και απέλαση όσων υποστηρίζουν μία από τις 2 ομαδούλες και συγχρόνως ψηφίζουν Πασόκ ή ΝΔ.
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Euroleague 2011-2012

Post by ja_the_invincible » Thu May 17, 2012 11:54 pm

gasparosoft wrote:Αποβολή των 2 καρκίνων από τον αθλητισμό γενικότερα και απέλαση όσων υποστηρίζουν μία από τις 2 ομαδούλες και συγχρόνως ψηφίζουν Πασόκ ή ΝΔ.
Αυτό που λες δεν είναι λύση - τα δικά μας επεισόδια τα κάνουν αντι-εξουσιαστές. :cool:
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Thu May 17, 2012 11:58 pm

ja_the_invincible wrote:
gasparosoft wrote:Αποβολή των 2 καρκίνων από τον αθλητισμό γενικότερα και απέλαση όσων υποστηρίζουν μία από τις 2 ομαδούλες και συγχρόνως ψηφίζουν Πασόκ ή ΝΔ.
Αυτό που λες δεν είναι λύση - τα δικά μας επεισόδια τα κάνουν αντι-εξουσιαστές. :cool:
Φάνηκε και σήμερα...
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Euroleague 2011-2012

Post by ja_the_invincible » Fri May 18, 2012 12:03 am

:think:

sarcasm not obvious.
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Fri May 18, 2012 12:05 am

Διαφωνείς στο ότι δεν ήταν αντιεξουσιαστές, αλλά απλά βλαμμένα?
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Euroleague 2011-2012

Post by ja_the_invincible » Fri May 18, 2012 12:16 am

Ειρωνεύομαι τις ανακοινώσεις της ΠΑΕ παναθηναικός περί αντιεξουσιαστών βασικά :-p
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
User avatar
Stayrakas
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 587
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:36 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: StoneCity @ Athens

Re: Euroleague 2011-2012

Post by Stayrakas » Fri May 18, 2012 1:12 am

Πωπω , τρελη ξενερα σημερα .. Απο χθες περιμενα να παει σημερα 10 να δουμε το ματσακι..

Μεσα σε ολα ειδα και ενα θετικο ομως.. Νομιζω πως ειναι η πρωτη φορα που η πλειοψηφια των συζητησεων σε αθλητικα σαιτ , δεν αναλισκονται στο ποιος την εχει μεγαλυτερη τη βλακεια στον εγκεφελο, αλλα παιρνουν ως δεδομενο οτι και οι 2 πλευρες εχουν ζωα στις ταξεις τους, και πρεπει να σταματησει εκατεροθεν.

Ναι , θα μου πεις αυτο ειναι το λογικο.. αλλα b*tch pls, εδω ειναι ελλαδα.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne,In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
User avatar
barbarosa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1033
Joined: Thu Dec 21, 2006 10:11 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by barbarosa » Fri May 18, 2012 2:32 am

Stayrakas wrote: δεν αναλισκονται στο ποιος την εχει μεγαλυτερη τη βλακεια στον εγκεφελο, αλλα παιρνουν ως δεδομενο οτι και οι 2 πλευρες εχουν ζωα στις ταξεις τους, και πρεπει να σταματησει εκατεροθεν.
Κι όμως ενώ έχω διατυπώσει πολλές φορές τη θέση μου κατά των οργανωμένων οπαδών και της δικιάς μου ομάδας φυσικά εσύ έρχεσαι και γράφεις ως δεύτερο ποστ για το συμβάν:
Οπως διδαχθηκε και στη Κωνσταντινουπολη που τα καναν μπ****λο κυριως πρασινοι..

Δεν μας παρατας ρε πειρατη?

Στο θέμα, δεν είναι δυνατόν να κατοχυρώνεται παιχνίδι υπέρ ομάδας για επεισόδια μακρυά από το γήπεδο. Η ομάδα είναι υπεύθυνη για το γήπεδό της και μόνο. Τα έχουμε πει πολλές φορές για τους οργανωμένους και από ποιους δημιουργήθηκαν. Η πολιτεία θα έπρεπε να έχει αναλάβει τις ευθύνες της εδώ και πολύ καιρό αλλά δυστυχως δεν το κάνει.

Ο Λεάνης είπε κάτι ωραίο σήμερα: Οι τελικοί της Α1 γίνονται σε λάθος χώρα. Να διοργανωθούν σε άλλη χώρα και να μην υπάρχει μετακίνηση οπαδών από την Ελλάδα.
User avatar
Stayrakas
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 587
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:36 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: StoneCity @ Athens

Re: Euroleague 2011-2012

Post by Stayrakas » Fri May 18, 2012 3:59 am

barbarosa wrote:
Stayrakas wrote: δεν αναλισκονται στο ποιος την εχει μεγαλυτερη τη βλακεια στον εγκεφελο, αλλα παιρνουν ως δεδομενο οτι και οι 2 πλευρες εχουν ζωα στις ταξεις τους, και πρεπει να σταματησει εκατεροθεν.
Κι όμως ενώ έχω διατυπώσει πολλές φορές τη θέση μου κατά των οργανωμένων οπαδών και της δικιάς μου ομάδας φυσικά εσύ έρχεσαι και γράφεις ως δεύτερο ποστ για το συμβάν:
Οπως διδαχθηκε και στη Κωνσταντινουπολη που τα καναν μπ****λο κυριως πρασινοι..

Δεν μας παρατας ρε πειρατη?

Οχι οχι λαθος αναγνωση.. Ειρωνικη ηταν η προταση.. Οποιος κανει επισοδια, οποιαδηποτε διακρητικα ομαδας και αν φοραει, ειναι τουλαχιστον ηλιθιος.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne,In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Fri May 18, 2012 11:52 am

Το θέμα είναι ότι μόνο έτσι μπορούσε να χαθεί το πλεονέκτημα ή να μην είναι καμίνι το ΣΕΦ... Συγχαρητήρια κύριε Μπιτσαξή :smt013

υ.γ.: Το πρωτάθλημα είναι δικό μας ό,τι κι αν κάνετε!
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Euroleague 2011-2012

Post by ja_the_invincible » Fri May 18, 2012 11:58 am

photisd wrote:Το θέμα είναι ότι μόνο έτσι μπορούσε να χαθεί το πλεονέκτημα ή να μην είναι καμίνι το ΣΕΦ... Συγχαρητήρια κύριε Μπιτσαξή :smt013
υ.γ.: Το πρωτάθλημα είναι δικό μας ό,τι κι αν κάνετε!
Και μετά τα χθεσινά διαβάζεις τα πρωτοσέλιδα των γαύρικων εφημερίδων , διαβάζεις την παπ*** του Φώτη άντε να μπει και ο Σάμι να γράψει πόσο ευνοημένος είναι ο Παναθηναικός να δέσει το γλυκό και μετά να αναρωτιόμαστε γιατί συμβαίνει ότι συμβαίνει σε αυτή την χώρα.
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Fri May 18, 2012 12:06 pm

Δεν έχουμε κάνει τέτοια προηγούμενες χρονιές που μας είχατε στη φάπα και θεωρείς ότι ήταν τυχαίο?? Θεωρείς ότι υπήρχε λόγος να συμβεί αυτό?? Βρες μου μια καλή δικαιολογία να μη χαρακτηρίζω εγώ τα αντίστοιχα παρομοίως.. Γιατί εγώ από χτες βασανίζω το κεφάλι μου να βρω ένα λόγο που συνέβησαν αυτά, ένα λόγο που το ματς δεν έγινε!
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Euroleague 2011-2012

Post by marios » Fri May 18, 2012 12:16 pm

photisd wrote:Γιατί εγώ από χτες βασανίζω το κεφάλι μου να βρω ένα λόγο που συνέβησαν αυτά, ένα λόγο που το ματς δεν έγινε!
Albert Einstein wrote:Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Euroleague 2011-2012

Post by ja_the_invincible » Fri May 18, 2012 12:18 pm

Υπάρχει λόγος , η καφρίλα.Η οποία βέβαια αθωώνεται ηθικά όταν ο κόσμος σκέφτεται με το κατά πόσον αδικήθηκε η ομάδα του αντί να δίνει σημασία στο πραγματικό πρόβλημα.Οι εμετικές σημερινές φυλλάδες αποτελούν πολύ καλό παράδειγμα του πώς αθωώνεται η βία.Αφού δεν πάθανε ζημιά Σμιθ , Περπέρογλου δεν υπάρχει πρόβλημα.Ένοχη η αστυνομία που ακυρώνει ένα παιχνίδι , όχι που τόσα χρόνια δεν έχει κλείσει τους συνδέσμους.Ωραία λογική μάγκες.
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Fri May 18, 2012 12:20 pm

marios wrote:
photisd wrote:Γιατί εγώ από χτες βασανίζω το κεφάλι μου να βρω ένα λόγο που συνέβησαν αυτά, ένα λόγο που το ματς δεν έγινε!
Albert Einstein wrote:Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Και μετά μου τη λέτε που τα βάζω με τον Μπιτσαξή... Επεισόδια εκτός γηπέδου, αγνώστου ταυτότητος, οι ομάδες θέλουν να γίνει το ματς μαζί με 12.000 φιλάθλους κι ο μαλαπέρδας αποφασίζει αναβολή... :smt013
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Euroleague 2011-2012

Post by marios » Fri May 18, 2012 12:24 pm

photisd wrote:
marios wrote:
photisd wrote:Γιατί εγώ από χτες βασανίζω το κεφάλι μου να βρω ένα λόγο που συνέβησαν αυτά, ένα λόγο που το ματς δεν έγινε!
Albert Einstein wrote:Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.
Και μετά μου τη λέτε που τα βάζω με τον Μπιτσαξή... Επεισόδια εκτός γηπέδου, αγνώστου ταυτότητος, οι ομάδες θέλουν να γίνει το ματς μαζί με 12.000 φιλάθλους κι ο μαλαπέρδας αποφασίζει αναβολή... :smt013
Εγώ το έβαλα για τα ηλίθια που πέταξαν τις πέτρες/μάρμαρα. Με την απόφαση συμφωνώ. Δεν μπορεί ο άλλος να παίξει μπάσκετ κάποια λεπτά αφότου νόμιζε ότι πήγαινε στον πόλεμο.
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
photisd
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 875
Joined: Tue Nov 20, 2007 9:13 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by photisd » Fri May 18, 2012 12:28 pm

photisd wrote: Και μετά μου τη λέτε που τα βάζω με τον Μπιτσαξή... Επεισόδια εκτός γηπέδου, αγνώστου ταυτότητος, οι ομάδες θέλουν να γίνει το ματς μαζί με 12.000 φιλάθλους κι ο μαλαπέρδας αποφασίζει αναβολή... :smt013
marios wrote:Εγώ το έβαλα για τα ηλίθια που πέταξαν τις πέτρες/μάρμαρα. Με την απόφαση συμφωνώ. Δεν μπορεί ο άλλος να παίξει μπάσκετ κάποια λεπτά αφότου νόμιζε ότι πήγαινε στον πόλεμο.
Ενώ το ζητά ο ίδιος?? Ο ίδιος ο Παναθηναϊκός και οι παίκτες του ήθελαν το ματς!
‎...Τα μεγαλύτερα όνειρα δεν βγαίνουν ποτέ έξω απ' το κουτί. Χρειάζεται μεγάλο θάρρος για να τα βγάλεις στο φως, να τα κρατήσεις ψηλά και να δεις τον πραγματικό σου εαυτό να αντικατοπτρίζεται μέσα τους...
User avatar
marios
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2810
Joined: Wed Sep 26, 2007 3:44 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Euroleague 2011-2012

Post by marios » Fri May 18, 2012 12:34 pm

photisd wrote:Ενώ το ζητά ο ίδιος?? Ο ίδιος ο Παναθηναϊκός και οι παίκτες του ήθελαν το ματς!
Ακόμα και έτσι. Αφενός γιατί θα ήταν επηρεασμένοι (ακόμα και αν ο Περπέρογλου και ο Σμιθ δεν είχαν τίποτα) και αφετέρου, γιατί αν δεν γινόταν η αναβολή οι ηλίθιοι του βάζελου θα έκαναν τα ίδια στο επόμενο ματς. Τώρα μπορεί και να μην γίνουν (παρότι το πιο πάνω quote μάλλον σωστά δεν δίνει και πολλές ελπίδες).
Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη- G.G.M.
Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να ξέρεις την πηγή της δυστυχίας-F.D.
Η μουσική εκφράζει αυτά που δεν μπορούν να ειπωθούν και που είναι αδύνατο να μείνουν στη σιωπή-V.H.
Πίστη στην πρόοδο, δεν σημαίνει και πίστη στο ότι έχει συμβεί κάποια πρόοδος-F.K.
Χωρίς μουσική, η ζωή θα ήταν ένα λάθος-F.N
User avatar
barbarosa
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1033
Joined: Thu Dec 21, 2006 10:11 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Euroleague 2011-2012

Post by barbarosa » Sat Jun 16, 2012 12:26 am

Έφυγε ο Ομπράντοβιτς, τώρα έφυγε κι ο Ίβκοβιτς. Το τέλος του ελληνικού μπάσκετ.
Post Reply

Return to “Αθλητισμός”