Δημιουργία σημειώσεων

Συζητήσεις σχετικές με την λειτουργία του Πανεπιστημίου και του Τμήματος, νέα, αποφάσεις συγκλήτου, αποφάσεις συνελεύσεων πληροφορικής. Γενικότερα ό,τι έχει σχέση με τον Πανεπιστημιακό χώρο.
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Δημιουργία σημειώσεων

Post by MpoMp » Sat Jun 23, 2012 1:03 am

michalis wrote:
Loner wrote:Ψήνομαι κι εγώ να βοηθήσω. Απ'ότι κατάλαβα τα έχεις σκανάρει σε εικόνες, σωστά?
Όχι, στο τετράδιο τις έχω αλλά αν είναι ν'αρχίσει δουλειά μπορώ να σκανάρω κάποια "πακέτα" για αρχή. Κάθε διόρθωση/συμπλήρωση ευπρόσδεκτη, κυρίως γιατί είναι 2-3 διαλέξεις που έχω πάρει τις σημειώσεις από αλλού για λόγους πληρότητας αλλά στις λεπτομέρειες στην πορεία βρήκα λάθη. Ν'ανεβάσω εδώ κάτι για αρχή σε scanned ή να το στείλω στα πμ σας;
Στείλε μου σε ΠΜ και θα τα δούμε μαζί με τον Loner! Μη βιαστείς βέβαια γιατί τώρα λόγω διαβάσματος δεν έχω και πολύ χρόνο. :-p
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
mxsar.opa
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 630
Joined: Tue Sep 07, 2010 9:27 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: Μαρούσι, Αθήνα

Re: Δημιουργία σημειώσεων

Post by mxsar.opa » Sat Jun 23, 2012 10:24 am

Έχω ήδη σκανάρει και δώσει τις σημειώσεις μου στην κ.Φουστούκου.
Ημουν σε όλες τις διαλέξεις και γενικά κρατάω καλές σημειώσεις. Είναι παρόμοιες με αυτές που ανέβηκαν στα Υπολογιστικά Μαθηματικά το χειμερινό εξάμηνο (είπα φέτος να κάνω καλές σημειώσεις σε αυτά τα 2 μαθήματα μήπως και περάσουν και μερικοί που δεν μπορούσαν να παρακολουθήσουν).

Μου είπε ότι θα τις δει και θα τις ανεβάσει στο eclass.
Εννοείται ότι αν έχει και κάποιος άλλος και ανέβουν και εδώ, θα βοηθηθούν πολλά παιδιά γιατί ίσως έχω λαθάκια οπότε θα μπορούν να διασταυρώνουν τις σημειώσεις. ;)
Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
michalis
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1061
Joined: Mon Dec 12, 2011 8:42 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Δημιουργία σημειώσεων

Post by michalis » Sun Jun 24, 2012 4:34 am

Οκ, έχω ετοιμάσει το πρώτο πακέτο με τις 4 πρώτες διαλέξεις, οπότε το κάνω .zip και στο στέλνω αμέσως μόλις ευκαιρήσω γιατί κι εγώ σε μία παρόμοια κατάσταση είμαι. :)
User avatar
PASCAL
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 3587
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:58 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:

Re: Δημιουργία σημειώσεων

Post by PASCAL » Sun Jul 08, 2012 12:11 pm

Καλημέρα.
Απαλλοτριώθηκε μεγάλη ποσότητα παλιών θεμάτων. Τα μισά ήδη έχουν ανέβει στο Venus.
:smt068
User avatar
Zifnab
Venus Former Team Member
Posts: 7581
Joined: Tue Nov 15, 2005 2:42 am
Academic status: MSc
Gender:
Location: Connecticut
Contact:

Re: Δημιουργία σημειώσεων

Post by Zifnab » Wed Jul 11, 2012 12:45 pm

PASCAL wrote:Καλημέρα.
Απαλλοτριώθηκε μεγάλη ποσότητα παλιών θεμάτων. Τα μισά ήδη έχουν ανέβει στο Venus.
:smt068
Πολύ καλή δουλειά! Συνεχίστε έτσι παιδιά :smt023
Post Reply

Return to “Τμήμα - Πανεπιστήμιο”