Yolo,let s turn our swag on

Άσχετα μηνύματα και λοιπές παρεκτροπές.
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 10:50 pm


Link
i turned my swag on ,advance towards me brethren
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
bstrds
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 1:48 pm
Academic status: 4th year

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by bstrds » Mon Jun 24, 2013 10:52 pm

pls halp i watched this trap video and now i cant turn my swag off
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[code] _____________________________________ / You're a card which will have to be \ \ dealt with. / ------------------------------------- \ ,-^-. \ !oYo! \ /./=\.\______ ## )\/\ ||-----w|| || || Cowth Vader [/code]
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 10:53 pm

@bstrds
Challenge :
Try to wake up and not turn your swag on
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 10:58 pm

πρέπει να πω το εξής,είστε fags,μόνο στα official thread μιλάτε επειδή ξέρετε ότι θα σταματήσουν το swag μας οι mods και θα σταματήσουμε να dropparoume GGs
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
thephilosopher
byte level
byte level
Posts: 136
Joined: Fri Jan 28, 2011 9:26 pm
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by thephilosopher » Mon Jun 24, 2013 11:07 pm

Oχι προς Θεου,δεν υπαρχει χουντα! Τι λετε τωρα?! Χουντα υπαρχει και στον χωρο της πολιτικης εδω και χρονια,καθως και στο forum αυτο. Η δημοκρατια ειναι απλα μια ιδεα. Ωστοσο,τους το αναγνωριζω που εστειλαν τα περισσοτερα,αν οχι ολα τα σχολια στο σωστο section. Κατι ειναι και αυτο.
Πάρε τηλέφωνο την μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς . . .
Πλησιάζει η παγκόσμια κυριαρχία της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας...
Ο Μαρμαρωμένος Βασιλιάς ΞΕΜΑΡΜΑΡΩΝΕΙ !

http://www.youtube.com/watch?v=4zuoyaBEkJg
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 11:11 pm

Αυτό γίνεται για το εξής ,πριν 5 μήνες ο σερβερ έιχε υπερφορτώσει από το swag του bstrds,για αυτό και τώρα οι mods προσπαθούν να μας σταματήσουν from releasing the kraken
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by ala_mages » Mon Jun 24, 2013 11:14 pm

@thephilosopher ναι ρε μαν έχεις δίκιο, είμαι Ν>4 γιατί δυσκολεύομαι να βγάλω την σχολή (τι να κάνουμε δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε προγραμματιστές). Ναι είμαι αιώνιος φοιτητής και μόνος μου :-( . Δεν χρειάζεται να μου το θυμίζεις όμως. Κατα τα άλλα σου ζητάω γονατιστός συγνώμη για τα λόγια μου και μέχρι να με συγχωρέσεις δεν ξαναβγαίνω από το σπιτι γιατι φοβάμαι, σοβαρά δεν κάνω πλάκα γιατί είμαι φλώρος, δεν θέλω από ένα post να κινδυνεύει η ζωή μου και να βρω τον μπελά μου.

Πάντος είμαι πολύ χαρούμενος γιατί σήμερα κατάφερα και έκανα ένα άντρα να νιώσει πιο πολύ άντρας(μιας και με έβαλε στην θέση μου :-( , ελπίζω να χτύπαγες και το χέρι στο τραπέζι όταν απάνταγες αλλιώς δεν πιάνει ) και δεν είμαι καν γκόμενα(ή μπορεί και να είμαι, δεν σας πέφτει λόγος ο καθένας στο κρεβάτι του κάνει ότι θέλει). Πολύ θα ήθελα ρε γαμώτο να μπορούσα να απαντήσω και γω παρόμοια αλλά κρίμα που είμαι 23 χρονών(και πολύ λίγο άντρας να το τονίσουμε αυτό) και δεν τα καταφέρνω.

και ορίστε μου αφιερώνω και ένα τραγούδι


Link


PS: θα άλλαξω και σύντομα το avatar μου σε κότα για να πάω με τα νερά σου μήπως και πάρω έφεση.
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by MpoMp » Mon Jun 24, 2013 11:27 pm

thephilosopher είδα ότι μου είπες κάτι στα ποστ που μετέφεραν τα παιδιά. Έχεις κόμπλεξ ρε φίλε? Ποιος σε μισεί? Επειδή είχαμε μια αντιπαράθεση παλιότερα? Συγκεντρώσου λίγο. Έκανα thank you στο ποστ του ala γιατί σου απάντησε καταλλήλως και με εξέφραζε και μένα. Το ότι εσύ το θεωρείς χαζομάρα, δε θα το αναπτύξω. Δε θα αναπτύξω γενικώς άλλο γιατί έχεις κάποια θέματα φαίνεται και δεν γουστάρω να ξεκατινιάζομαι χωρίς λόγο. Εγώ ρώτησα μόνο γιατί θεωρείς τον κ. Τουμπή τραγικό και ακραίο στο θέμα και είπα ποιοι φοιτητές είναι γραφικοί, that's all.


/the attitude thread
/general psychology issues thread
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 11:29 pm

Has thanked: 171 times
Mpomp,u officially have 171 haters,watch ur steps small son :-p
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by MpoMp » Mon Jun 24, 2013 11:31 pm

moody wrote:Has thanked: 171 times
Mpomp,u officially have 171 haters,watch ur steps small son :-p
¯\_(ツ)_/¯
mpomp's thanklist is balanced
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
thephilosopher
byte level
byte level
Posts: 136
Joined: Fri Jan 28, 2011 9:26 pm
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by thephilosopher » Mon Jun 24, 2013 11:39 pm

MpoMp wrote:thephilosopher είδα ότι μου είπες κάτι στα ποστ που μετέφεραν τα παιδιά. Έχεις κόμπλεξ ρε φίλε? Ποιος σε μισεί? Επειδή είχαμε μια αντιπαράθεση παλιότερα? Συγκεντρώσου λίγο. Έκανα thank you στο ποστ του ala γιατί σου απάντησε καταλλήλως και με εξέφραζε και μένα. Το ότι εσύ το θεωρείς χαζομάρα, δε θα το αναπτύξω. Δε θα αναπτύξω γενικώς άλλο γιατί έχεις κάποια θέματα φαίνεται και δεν γουστάρω να ξεκατινιάζομαι χωρίς λόγο. Εγώ ρώτησα μόνο γιατί θεωρείς τον κ. Τουμπή τραγικό στο θέμα και είπα ποιοι φοιτητές είναι γραφικοί, that's all.


/the attitude thread
/general psychology issues thread
O καθένας να κοιτάει την πάρτυ του λέω εγώ. Eγώ τα έχω καλά με τον εαυτό και ξέρω τι γίνεται εδώ μέσα εδώ και 2 χρόνια. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μάτια έχω και βλέπω. Δεν έχω κανένα κόμπλεξ,απλά μου την δίνουν κάποιοι χρήστες,λ.χ. σαν εσένα. Μην μου κάνεις την πάπια και τον ανήξερο. Αφού πατάς thanks στον κάθε άχρηστο που και καλά μου την λέει,και μιλάω γενικότερα..όχι για αυτό το thread αποκλειστικά. Για τον Τουμπή είπα και εγώ την γνώμη μου και τοποθετήθηκα σχετικά με μια δήλωσή του. Όχι για το τι άνθρωπος και καθηγητής είναι. Όλοι το ξέρουμε άλλωστε πόσο σπουδαίος είναι. Ελπίζω να πρόσεχες όταν έκανα το μάθημα. Όσο για το αν ξεκατινιάζεσαι,μην ανησυχείς. Το κάνεις ήδη χωρίς να το καταλαβαίνεις,φίλε.

@ala_kotes

Το ειρωνικό υφάκι δεν περνάει σε εμένα. Εσύ,προσωπικά,ούτε το δεξί μου @@ δεν είσαι trollακι. Πάντως,είναι καλό να έχεις αυτοεκτίμηση,καθώς ό,τι ακριβώς είπες για τον εαυτό σου,ισχύει. Είναι μια καλή αρχή.
Last edited by thephilosopher on Mon Jun 24, 2013 11:42 pm, edited 1 time in total.
Πάρε τηλέφωνο την μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς . . .
Πλησιάζει η παγκόσμια κυριαρχία της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας...
Ο Μαρμαρωμένος Βασιλιάς ΞΕΜΑΡΜΑΡΩΝΕΙ !

http://www.youtube.com/watch?v=4zuoyaBEkJg
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by MpoMp » Mon Jun 24, 2013 11:42 pm

ΟΚ, ανεχόμαστε το ότι μας υποτιμάς όλους και λες ό,τι σου κατέβει αλλά πρόσεχε πώς μιλάς. Θυμήσου πού γράφεις και ότι υπάρχουν και κανόνες. Είσαι ο μόνος που βρίζεις εδώ και ώρα. Συν τις απειλές. Για ηρέμησε.
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
thephilosopher
byte level
byte level
Posts: 136
Joined: Fri Jan 28, 2011 9:26 pm
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by thephilosopher » Mon Jun 24, 2013 11:50 pm

MpoMp wrote:ΟΚ, ανεχόμαστε το ότι μας υποτιμάς όλους και λες ό,τι σου κατέβει αλλά πρόσεχε πώς μιλάς. Θυμήσου πού γράφεις και ότι υπάρχουν και κανόνες. Είσαι ο μόνος που βρίζεις εδώ και ώρα. Συν τις απειλές. Για ηρέμησε.
Γνωρίζω πως,που,και σε ποιον μιλάω. Σέβομαι ΜΟΝΟ όσους με σέβονται,όπως Zifnab,enum21,Funk,κλπ. και αναφέρομαι σ'αυτούς επειδή είναι στην ομάδα του forum. Οι υπόλοιποι μου είναι απλά αδιάφοροι. Δεν βρίζω. Έβρισα μονο τον ala,ο οποίος αρχικά με υποτιμούσε. Είπες τίποτα για αυτόν? ΟΧΙ. Τι έκανες? Ήσουν ο μόνος που πάτησες thanks στο άθλιο σχόλιο του. Και περιμένεις να σε σεβαστώ? Τράβα να δεις άμα έρχομαι καλύτερα.

Ο σεβασμός κερδίζεται,δεν απαιτέιται.
Πάρε τηλέφωνο την μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς . . .
Πλησιάζει η παγκόσμια κυριαρχία της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας...
Ο Μαρμαρωμένος Βασιλιάς ΞΕΜΑΡΜΑΡΩΝΕΙ !

http://www.youtube.com/watch?v=4zuoyaBEkJg
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 11:50 pm

MpoMp wrote:ΟΚ, ανεχόμαστε το ότι μας υποτιμάς όλους και λες ό,τι σου κατέβει αλλά πρόσεχε πώς μιλάς. Θυμήσου πού γράφεις και ότι υπάρχουν και κανόνες. Είσαι ο μόνος που βρίζεις εδώ και ώρα. Συν τις απειλές. Για ηρέμησε.
+1 απειλή ¯\_(ツ)_/¯
also :
είναι το δεξί μου @ ,όχι το δεξί μου @@ <- Soulja boy told me
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
bstrds
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 1:48 pm
Academic status: 4th year

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by bstrds » Mon Jun 24, 2013 11:54 pm

@philosopher

μη το κουραζεις το θεμα ολοι καταλαβαμε ποσο σκληρος εισαι
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zQNDCx_6sk4[/youtube]
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[code] _____________________________________ / You're a card which will have to be \ \ dealt with. / ------------------------------------- \ ,-^-. \ !oYo! \ /./=\.\______ ## )\/\ ||-----w|| || || Cowth Vader [/code]
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by MpoMp » Mon Jun 24, 2013 11:54 pm

thephilosopher wrote:Γνωρίζω πως,που,και σε ποιον μιλάω. Σέβομαι ΜΟΝΟ όσους με σέβονται,όπως Zifnab,enum21,Funk,κλπ. και αναφέρομαι σ'αυτούς επειδή είναι στην ομάδα του forum. Οι υπόλοιποι μου είναι απλά αδιάφοροι. Δεν βρίζω. Έβρισα μονο τον ala,ο οποίος αρχικά με υποτιμούσε. Είπες τίποτα για αυτόν? ΟΧΙ. Τι έκανες? Ήσουν ο μόνος που πάτησες thanks στο άθλιο σχόλιο του. Και περιμένεις να σε σεβαστώ? Τράβα να δεις άμα έρχομαι καλύτερα.

Ο σεβασμός κερδίζεται,δεν απαιτέιται.
Επειδή και σοβαρά που σου απαντάω δε βρίσκουμε άκρη, ειλικρινά, ηρέμησε και βγες για λίγο από το Venus. Αν θες συνεχίζουμε άλλη φορά τη συζήτηση γιατί δε μου φαίνεσαι πολύ καλά...
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
moody
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1082
Joined: Sun Oct 16, 2011 11:38 am
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by moody » Mon Jun 24, 2013 11:59 pm

bstrds : what s ur level nigga ?
modie is balanced ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by ala_mages » Mon Jun 24, 2013 11:59 pm

thephilosopher wrote:
@ala_kotes

Το ειρωνικό υφάκι δεν περνάει σε εμένα. Εσύ,προσωπικά,ούτε το δεξί μου @@ δεν είσαι trollακι. Πάντως,είναι καλό να έχεις αυτοεκτίμηση,καθώς ό,τι ακριβώς είπες για τον εαυτό σου,ισχύει. Είναι μια καλή αρχή.
το ξέρω οτί ισχύει, είσαι πολύ άντρας αυτό το έχουμε καταλάβει, και θέλω το βράδυ όταν θα αναυνιζεσαι να με σκέφτεσαι και να λες "του την είπα ρε, τον απείλησα ρε, έκανε την κότα, τον έβαλα στην θέση του, όλοι θα λενε οτι την έχω μεγάλη τώρα" ή sorry λογικά θα έχεις κοπέλα (που ναι κλασσικά εγώ δεν έχω και δεν θα βρω ποτέ γιατί είμαι μικρός...κτλ κτλ) οπότε βάλε την κοπέλα σου να σου λέει "ναι είναι μια τρίχα από τα @@ σου άντρα μου ο ala_mages εεε sorry ο ala_kotes, τα κατάφερες βγήκες απο πάνω και τον ταπείνωσες", ελπίζω να έκανα καλό στην σεξουαλική σου ζωή.

PS: γενικά υπάρχουν αρκετά άλλα πράγματα που μπορούμε να κάνουνε για να τονώσουμε τον ανδρισμό μας, ας μην είναι το venus ένα από αυτά, ευχαριστώ
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
thephilosopher
byte level
byte level
Posts: 136
Joined: Fri Jan 28, 2011 9:26 pm
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by thephilosopher » Tue Jun 25, 2013 12:00 am

MpoMp wrote:
thephilosopher wrote:Γνωρίζω πως,που,και σε ποιον μιλάω. Σέβομαι ΜΟΝΟ όσους με σέβονται,όπως Zifnab,enum21,Funk,κλπ. και αναφέρομαι σ'αυτούς επειδή είναι στην ομάδα του forum. Οι υπόλοιποι μου είναι απλά αδιάφοροι. Δεν βρίζω. Έβρισα μονο τον ala,ο οποίος αρχικά με υποτιμούσε. Είπες τίποτα για αυτόν? ΟΧΙ. Τι έκανες? Ήσουν ο μόνος που πάτησες thanks στο άθλιο σχόλιο του. Και περιμένεις να σε σεβαστώ? Τράβα να δεις άμα έρχομαι καλύτερα.

Ο σεβασμός κερδίζεται,δεν απαιτέιται.
Επειδή και σοβαρά που σου απαντάω δε βρίσκουμε άκρη, ειλικρινά, ηρέμησε και βγες για λίγο από το Venus. Αν θες συνεχίζουμε άλλη φορά τη συζήτηση γιατί δε μου φαίνεσαι πολύ καλά...
Πάντα έτσι είμαι και σε όποιον αρέσω. Εσύ τα έχεις λίγο χαμένα. Aυτό που λες εσύ,να το κάνεις εσύ. Πάνω δεξιά είναι το μαγικό κουμπί που σε βγάζει απ΄τον κόσμο του τρολαρίσματος. Επίσης,δεν έχω να συζητήσω τίποτα μαζί σου.. lol
ala_mages wrote: το ξέρω οτί ισχύει, είσαι πολύ άντρας αυτό το έχουμε καταλάβει, και θέλω το βράδυ όταν θα αναυνιζεσαι να με σκέφτεσαι και να λες "του την είπα ρε, τον απείλησα ρε, έκανε την κότα, τον έβαλα στην θέση του, όλοι θα λενε οτι την έχω μεγάλη τώρα" ή sorry λογικά θα έχεις κοπέλα (που ναι κλασσικά εγώ δεν έχω και δεν θα βρω ποτέ γιατί είμαι μικρός...κτλ κτλ) οπότε βάλε την κοπέλα σου να σου λέει "ναι είναι μια τρίχα από τα @@ σου άντρα μου ο ala_mages εεε sorry ο ala_kotes, τα κατάφερες βγήκες απο πάνω και τον ταπείνωσες", ελπίζω να έκανα καλό στην σεξουαλική σου ζωή.

PS: γενικά υπάρχουν αρκετά άλλα πράγματα που μπορούμε να κάνουνε για να τονώσουμε τον ανδρισμό μας, ας μην είναι το venus ένα από αυτά, ευχαριστώ
Είσαι τρολ πέρα από κάθε φαντασία. Η εικόνα σου μιλάει από μόνη της. Πως κατάφερες να συνδέσεις τον Τουμπή με το σεξ,μόνο το δικό σου άρρωστο μυαλό ξέρει. Δεν το παίζει κανείς άντρας εδώ μέσα. Αν θυμάμαι καλά,εσύ άρχιζες να το παίζεις μάγκας με το να με υποτιμάς,και απέτυχες παταγωδώς γράφοντας ένα ολόκληρο κείμενο αποκλειστικά για μένα. Μην με σκέφτεσαι τόσο πολύ και καεί ο εγκέφαλος σου ρε.
Πάρε τηλέφωνο την μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς . . .
Πλησιάζει η παγκόσμια κυριαρχία της Βυζαντινής Αυτοκρατορίας...
Ο Μαρμαρωμένος Βασιλιάς ΞΕΜΑΡΜΑΡΩΝΕΙ !

http://www.youtube.com/watch?v=4zuoyaBEkJg
User avatar
bstrds
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 247
Joined: Sat Dec 11, 2010 1:48 pm
Academic status: 4th year

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by bstrds » Tue Jun 25, 2013 12:08 am

my level is where thephilosopher cant get
G G G G
umed
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[code] _____________________________________ / You're a card which will have to be \ \ dealt with. / ------------------------------------- \ ,-^-. \ !oYo! \ /./=\.\______ ## )\/\ ||-----w|| || || Cowth Vader [/code]
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by ala_mages » Tue Jun 25, 2013 12:09 am

thephilosopher wrote: Είσαι τρολ πέρα από κάθε φαντασία. Η εικόνα σου μιλάει από μόνη της. Πως κατάφερες να συνδέσεις τον Τουμπή με το σεξ,μόνο το δικό σου άρρωστο μυαλό ξέρει. Δεν το παίζει κανείς άντρας εδώ μέσα. Αν θυμάμαι καλά,εσύ άρχιζες να το παίζεις μάγκας με το να με υποτιμάς,και απέτυχες παταγωδώς γράφοντας ένα ολόκληρο κείμενο αποκλειστικά για μένα. Μην με σκέφτεσαι τόσο πολύ και καεί ο εγκέφαλος σου ρε.
δεν είναι θέμα άρρωστου μυαλού είναι απλή επαγωγή:
thephilosopher says to ala_mages:
1) φλωράκο πίσω από την οθόνη σου
2) είσαι τυχερός που δεν είσαι έξω να ψάχνεις τα δόντια σου
3)είσαι μια τρίχα από τα @@ μου, sorry ούτε το δεξί μου @@

από 1-2-3 ====> thephilosopher γ@μ@ει και δέρνει

αυτήν την συλλογιστική ακολούθησα και γι αυτό έφτασα στο σεξ : γ@μ@ει ===> σεξ

διόρθωσε με άμα κάνω λάθος
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Yolo,let s turn our swag on

Post by MpoMp » Tue Jun 25, 2013 12:16 am

Image
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
Locked

Return to “off-topic”