Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Άσχετα μηνύματα και λοιπές παρεκτροπές.
User avatar
enum21
Venus Former Team Member
Posts: 5436
Joined: Mon Feb 16, 2009 9:06 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Underworld

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by enum21 » Mon Oct 31, 2011 5:54 am

chriskin wrote:
MpoMp wrote:
L30N wrote:ΠΑΝΤΑ πάτε τον υπολογιστή για σέρβις χωρίς αξεσουαρ / θήκες/φορτιστές ( εκτός και αν έγκειται εκεί το πρόβλημα ) . Βασικός κανόνας .
Έχει καεί ο φορτιστής, επιβεβαιωμένο.

ε..για το δικο μου μηνυμα σχολιαζει - εκει που ειπα οτι το πηγα με τη θηκη και μου το γυρισαν με μια μουφα δικη τους (γεματη λαστιχακια κιολας, δεν ξερω γιατι :lol:)
Μα είναι πολύ απλό chriskin γιατί σου βάλανε τόσα λάστιχα.. Πες ότι η θήκη σου σκίζεται. Να μην έχεις κάποια λάστιχα να "πιάσεις" τη συσκευή που έχεις μέσα στην θήκη?
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by MpoMp » Tue Nov 01, 2011 1:44 am

Ανακοινώθηκε ότι η IKEA θα αρχίσει να πουλάει αυτοκίνητα!
http://i.imgur.com/WTesM.jpg

Την βάψαμε!
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Tue Nov 01, 2011 1:51 am

↑ older than the internets ↑
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by MpoMp » Mon Nov 21, 2011 12:33 am

chriskin wrote:
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
άμα παιχτεί και καμια επιλογη αλλης μερας μιας και αναβληθηκε (εννοω οχι τριτης) δεν θα με χαλαγε καθολου
Γιατί βάζεις spoiler εδώ? :???:
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Mon Nov 21, 2011 1:15 am

chriskin + spoilers = :smt007
σοβαρα τωρα : παραειναι εγωιστικο αυτο που ζηταω και το spoiler ηταν ο μοναδικος τροπος που σκεφτηκα να του χαμηλωσω την αξια - προφανως τα παιδια (η οποιος κανονιζει για αυτους, τελος παντων) ας το κανονισουν οποτε θελουν.
(πραγματικα, ομως, κουβεντιαζουμε δημοσια για τα γουστα μου στα spoilers..? )
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by MpoMp » Mon Nov 21, 2011 1:23 am

chriskin wrote:chriskin + spoilers = :smt007
σοβαρα τωρα : παραειναι εγωιστικο αυτο που ζηταω και το spoiler ηταν ο μοναδικος τροπος που σκεφτηκα να του χαμηλωσω την αξια - προφανως τα παιδια (η οποιος κανονιζει για αυτους, τελος παντων) ας το κανονισουν οποτε θελουν.
(πραγματικα, ομως, κουβεντιαζουμε δημοσια για τα γουστα μου στα spoilers..? )
Μα τα spoilers κινούν την περιέργεια, δεν πρόκειται να μην το κλικάρει όποιος μπει στο thread! :-p Πώς χαμηλώνεις την αξία του post σου έτσι?

Αν είναι προτίμηση το καταλαβαίνω!
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
thefreak
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 720
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:40 pm

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by thefreak » Wed Dec 21, 2011 1:08 am

:smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 Να φτιάξουμε κανα χριστουγεννιάτικο thread μιας και κοντεύουν οι μέρες.. λοιπόν τι περιμένετε απο τον Αγιο Βασίλη φέτος; Εγώ θα ήθελα ένα καλο android tablet, να το παίρνω μαζί μου(δεν θα με χάλαγε και το iPad2) εσείς; :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114 :smt114
aquila non captat muscas. numero 5
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Wed Dec 21, 2011 1:10 am

ομοιως, αν και θα περιμενω κανα δυο μηνες (πασχαλιατικο δωρο, αμα υπαρχει κατι τετοιο) μπας και βγει κανενα με καλυτερη αναλυση απο αυτες που κυκλοφορουν τωρα
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by ala_mages » Wed Dec 21, 2011 1:18 am

πεταμένα λεφτά απλά => tablets. και μην μου πείτε ότι έχετε τόσο πολύ ανάγκη το internet όπου και να είστε ή ότι μπορείτε να απολάυσετε ταινίες κτλ κτλ, απλά πεταμένα λεφτά.δεν βλέπω κάποια χρηστικότητα γενικά. οπότε αξιοποιήστε να λεφτά που έχετε σε κάτι πιο χειροπιαστό
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Wed Dec 21, 2011 1:32 am

κατι που λενε 9 στους 10 που δεν εχουν χρησιμοποιησει (για αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα) tablet
οπως ελεγαν και 9 στους 10 που δεν ειχαν χρησιμοποιησει smartphone πριν απο αυτα κτλ κτλ
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
παρε μου εμενα το desire και θα δεις ποσο γρηγορα θα σκασει το συνδρομο στερησης :lol:
*για να μην παραξηγηθω : ειναι αποψη που ειχα κι εγω μεχρι πριν απο περιπου ενα χρονο
**καθε κριτικη που ακουω για τα tablets ειναι βασισμενη στην ερωτηση "ποια αναγκη ικανοποιει;" και οχι στην ερωτηση "ποια ευχαριστηση προσφερει;", οπως θα επρεπε :smt017
thefreak
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 720
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:40 pm

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by thefreak » Wed Dec 21, 2011 1:35 am

ala_mages wrote:πεταμένα λεφτά απλά => tablets. και μην μου πείτε ότι έχετε τόσο πολύ ανάγκη το internet όπου και να είστε ή ότι μπορείτε να απολάυσετε ταινίες κτλ κτλ, απλά πεταμένα λεφτά.δεν βλέπω κάποια χρηστικότητα γενικά. οπότε αξιοποιήστε να λεφτά που έχετε σε κάτι πιο χειροπιαστό
μα ο Άγιος Βασίλης θα μας το φέρει άρα δεν θα πετάξουμε λεφτά! :smt114 :smt114 :smt114 :smt114
aquila non captat muscas. numero 5
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by ala_mages » Wed Dec 21, 2011 1:38 am

chriskin wrote:κατι που λενε 9 στους 10 που δεν εχουν χρησιμοποιησει tablet
οπως ελεγαν και 9 στους 10 που δεν ειχαν χρησιμοποιησει smartphone πριν απο αυτα κτλ κτλ
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
παρε μου εμενα το desire και θα δεις ποσο γρηγορα θα σκασει το συνδρομο στερησης :lol:
*για να μην παραξηγηθω : ειναι αποψη που ειχα κι εγω μεχρι πριν απο περιπου ενα χρονο
**καθε κριτικη που ακουω για τα tablets ειναι βασισμενη στην ερωτηση "ποια αναγκη ικανοποιει;" και οχι στην ερωτηση "ποια ευχαριστηση προσφερει;", οπως θα επρεπε :smt017
έχω smartphone αλλά μόνο και μόνο για σκοπούς μαθήματος, πραγματικά δεν μου δίνει κάτι παραπάνω , δηλαδή δεν με χαλάει να το πουλήσω που λέει ο λόγος αύριο. Ευχαρίστηση όταν λες τι εννοείς?
Βγαίνει κάνα χέρι και σε ξίνει όταν έχεις φαγούρα ή σου κάνει μασάζ όταν είσαι πιασμένος? Εκτός αν είναι super εμπείρια να clickareis με το χέρι στο facebook το like και να βλέπεις συλλογές από φωτογραφίες τραβώντας τες με το χέρι, άμα θεωρείς ότι αυτά αξίζουν όσα λεφτά δίνεις για να τα αποκτήσεις οκ
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Wed Dec 21, 2011 2:04 am

ala_mages wrote: έχω smartphone αλλά μόνο και μόνο για σκοπούς μαθήματος, πραγματικά δεν μου δίνει κάτι παραπάνω , δηλαδή δεν με χαλάει να το πουλήσω που λέει ο λόγος αύριο. Ευχαρίστηση όταν λες τι εννοείς?
Βγαίνει κάνα χέρι και σε ξίνει όταν έχεις φαγούρα ή σου κάνει μασάζ όταν είσαι πιασμένος? Εκτός αν είναι super εμπείρια να clickareis με το χέρι στο facebook το like και να βλέπεις συλλογές από φωτογραφίες τραβώντας τες με το χέρι, άμα θεωρείς ότι αυτά αξίζουν όσα λεφτά δίνεις για να τα αποκτήσεις οκ

κοιτα, οτι το καπακι του desire κανει εντυπωσιακη δουλεια οταν θελεις να ξυστεις, κανει. στο θεμα μας ομως:

ενα παραδειγμα χρησης :
πριν απο ενα χρονο: anime + internet στο γραφειο η στο κρεβατι αγκαλια με ενα τεραστιο laptop ( + μια βαση για να μην βρασω/παθει τιποτα - η το βιβλιο των μαθηματικων 1 :lol: )
τωρα : anime + internet στο κρεβατι χωρις το ενοχλητικο βαρος/μεγεθος ενος laptop

δευτερο παραδειγμα χρησης:
υπαρχουν χιλιαδες εφαρμογες εκει εξω που προσφερουν πραγματα που δυσκολα βρισκει κανεις σε υπολογιστη η δεν μπορει να τις χρησιμοποιησει με υπολογιστη οσο ειναι στο δρομο (σκεψου να κοβεις βολτα στο μετρο με ενα 18αρη laptop στα ποδια :lol: ) - offline manga reader + email/calendar για μενα πχ.

μπορει να μην εχει το τελειο λογο value for money αλλα οτι αξιζει καποια λεφτα, τα αξιζει. (δεν χρειαζεται να παρεις και το ακριβοτερο tablet, και σε διψηφια νουμερα κυκλοφορουν καποια :shock:)
οπως καθε αλλη πολυτελεια ειναι αρκετα πιο ακριβη απ'οσο φαινεται λογικο - αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχει καποια χρηστικοτητα


με την ευκαιρια, τι προτεινεις εσυ ως κατι "πιο χειροπιαστο"?


*για το προφανη λογο οτι βασιζεται στο πια συσκευη θα διαλεξεις δεν ανεφερα καθολου gaming παραπανω - οτι ειναι απο μονο του λογος για να παρει κανεις tablet αυτο ειναι παντως
ειδικα τωρα με κατι υπηρεσιες τυπου onlive που μπορει να παιξει κανεις κανονικα παιχνιδια υπολογιστη :shock:
User avatar
DrNio
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 750
Joined: Sun May 30, 2010 6:04 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: Zion / Closer to 2199

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by DrNio » Wed Dec 28, 2011 1:04 am

Ρε παίδες 'εχω ξεχάσει τι copy - paste κάνεις με το crack ενός παιχνιδιού.

Τώρα είμαι στο installation ακόμα.Αλλά θα χρειαστεί σίγουρα.

Ποιο καλό παιδί θα βοηθήσει? :-D
Στάνταρ δεν είναι η διαδικασία?
Everything that has a beginning has an end
User avatar
proskopos
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2808
Joined: Tue Dec 18, 2007 4:01 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Στα φεγγάρια του Πλάνταρ...
Contact:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by proskopos » Wed Dec 28, 2011 1:34 am

DrNio wrote:Ρε παίδες 'εχω ξεχάσει τι copy - paste κάνεις με το crack ενός παιχνιδιού.

Τώρα είμαι στο installation ακόμα.Αλλά θα χρειαστεί σίγουρα.

Ποιο καλό παιδί θα βοηθήσει? :-D
Στάνταρ δεν είναι η διαδικασία?
συνήθως είναι ενα .exe... σαν αυτό που θα έτρεχε κανονικά το πρόγραμμα...
Extreme Makeover... Mind edition...
3,6 μαθήματα/εξεταστική....
Image
User avatar
ala_mages
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1489
Joined: Sun Jun 06, 2010 7:04 pm
Academic status: N>4
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by ala_mages » Wed Dec 28, 2011 1:37 am

@DrNio

Απλά θα πάρεις τα περιεχόμενα ενός φακέλου (ή ένα μόνο αρχείο) και θα το βάλεις στο path που έχεις κάνει install το game(όπου θα κάνεις replace τα καινούργια αρχεία που βάζεις με τα παλιά που είχε) .αυτό
Mpomp is building an army.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂ ______☻/︻╦╤─
Il███████████████████]. /▌
_◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.. _ / \
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
Welcome to the [url=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pAY9CNkKOsg#t=59]ricefields[/url] mathaf*ka [url=http://foss.aueb.gr]Turn on the foss please![/url]
User avatar
stranger
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 512
Joined: Fri Nov 26, 2010 3:14 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Athens, Greece

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by stranger » Fri Dec 30, 2011 1:36 am

Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[quote="chriskin"][quote="ala_mages"] έχω smartphone αλλά μόνο και μόνο για σκοπούς μαθήματος, πραγματικά δεν μου δίνει κάτι παραπάνω , δηλαδή δεν με χαλάει να το πουλήσω που λέει ο λόγος αύριο. Ευχαρίστηση όταν λες τι εννοείς? Βγαίνει κάνα χέρι και σε ξίνει όταν έχεις φαγούρα ή σου κάνει μασάζ όταν είσαι πιασμένος? Εκτός αν είναι super εμπείρια να clickareis με το χέρι στο facebook το like και να βλέπεις συλλογές από φωτογραφίες τραβώντας τες με το χέρι, άμα θεωρείς ότι αυτά αξίζουν όσα λεφτά δίνεις για να τα αποκτήσεις οκ[/quote] κοιτα, οτι το καπακι του desire κανει εντυπωσιακη δουλεια οταν θελεις να ξυστεις, κανει. στο θεμα μας ομως: ενα παραδειγμα χρησης : πριν απο ενα χρονο: anime + internet στο γραφειο η στο κρεβατι αγκαλια με ενα τεραστιο laptop ( + μια βαση για να μην βρασω/παθει τιποτα - η το βιβλιο των μαθηματικων 1 :lol: ) τωρα : anime + internet στο κρεβατι χωρις το ενοχλητικο βαρος/μεγεθος ενος laptop δευτερο παραδειγμα χρησης: υπαρχουν χιλιαδες εφαρμογες εκει εξω που προσφερουν πραγματα που δυσκολα βρισκει κανεις σε υπολογιστη η δεν μπορει να τις χρησιμοποιησει με υπολογιστη οσο ειναι στο δρομο (σκεψου να κοβεις βολτα στο μετρο με ενα 18αρη laptop στα ποδια :lol: ) - offline manga reader + email/calendar για μενα πχ. μπορει να μην εχει το τελειο λογο value for money αλλα οτι αξιζει [b]καποια[/b] λεφτα, τα αξιζει. (δεν χρειαζεται να παρεις και το ακριβοτερο tablet, και σε διψηφια νουμερα κυκλοφορουν καποια :shock:) οπως καθε αλλη πολυτελεια ειναι αρκετα πιο ακριβη απ'οσο φαινεται λογικο - αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχει καποια χρηστικοτητα με την ευκαιρια, τι προτεινεις εσυ ως κατι "πιο χειροπιαστο"? *για το προφανη λογο οτι βασιζεται στο πια συσκευη θα διαλεξεις δεν ανεφερα καθολου gaming παραπανω - οτι ειναι απο μονο του λογος για να παρει κανεις tablet αυτο ειναι παντως ειδικα τωρα με κατι υπηρεσιες τυπου onlive που μπορει να παιξει κανεις κανονικα παιχνιδια υπολογιστη :shock:[/quote]
Μέχρι πέρυσι ήμουν κι εγώ λίγο αρνητικός με τα tablets, κυρίως επειδή έβλεπα σε καφετέριες κάτι άκυρους τύπους να κρατάνε το iPad με νάζι λές κι είχαν και στο χωριό τους :-p

Σιγά σιγά βέβαια άρχισα να το βλέπω και με άλλο μάτι (δεν έβαλα γυάλινο!) κι αυτό γιατί έβρισκα χρήσεις όπως αυτές που είπε ο chriskin και πιο σημαντικό επειδή μου φαινόταν πολύ γαμάτο γενικά!

Και δεν θα πώ ψέμματα: την πρώτη φορά που το πήρα στα χέρια μου και άνοιξα ένα chapter από manga να διαβάσω ερεθίστηκα λίγο (σσ. δεν ήταν hentai) :smt025

Ηθικό δίδαγμα: -
User avatar
chriskin
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 5316
Joined: Tue Sep 08, 2009 1:04 am
Gender:

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by chriskin » Fri Dec 30, 2011 2:40 am

Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[quote="stranger"] Μέχρι πέρυσι ήμουν κι εγώ λίγο αρνητικός με τα tablets, κυρίως επειδή έβλεπα σε καφετέριες κάτι άκυρους τύπους να κρατάνε το iPad με νάζι λές κι είχαν και στο χωριό τους :-p Σιγά σιγά βέβαια άρχισα να το βλέπω και με άλλο μάτι (δεν έβαλα γυάλινο!) κι αυτό γιατί έβρισκα χρήσεις όπως αυτές που είπε ο chriskin και πιο σημαντικό επειδή μου φαινόταν πολύ γαμάτο γενικά! Και δεν θα πώ ψέμματα: [size=150]την πρώτη φορά που το πήρα στα χέρια μου και άνοιξα ένα chapter από manga να διαβάσω [b][u]ερεθίστηκα λίγο[/u][/b][/size] (σσ. δεν ήταν hentai) :smt025 Ηθικό δίδαγμα: -[/quote]
:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
+++++++++++++++++++++++++++++
δεν εχω καταφερει να διαβασω ολοκληρο κεφαλαιο σε υπολογιστη απο τοτε
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
*συμφωνα με το myanimelist μου μεχρι λιγο πριν παρω το tablet ειχα διαβασει καμια 200αρια κεφαλαια ολα κι ολα - τωρα ειμαι στα 3529 μεσα σε λιγους μηνες :lol:
τελικα το ηθικο διδαγμα ποιο ηταν ομως; :smt017
User avatar
stranger
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 512
Joined: Fri Nov 26, 2010 3:14 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Athens, Greece

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by stranger » Sat Dec 31, 2011 3:16 am

chriskin wrote: τελικα το ηθικο διδαγμα ποιο ηταν ομως; :smt017
Κανένα! Δεν το έχω βρει ακόμα...
Μόλις περάσει λίγος καιρός και αναπτυχθεί η αγορά των tablets θα δείξει πόσο χρήσιμα είναι. Αν δεν βγει ωστόσο κάποια καινούρια τεχνολογία για να τα υποσκιάσει πιθανόν να γίνουν πιο συνηθισμένα κι από τα laptop. Όχι τελείως βέβαια...δεν μπορώ να δω τον εαυτό μου να γράφει κώδικα σε tablet :smt024
User avatar
stranger
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 512
Joined: Fri Nov 26, 2010 3:14 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Athens, Greece

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by stranger » Sun Jan 01, 2012 12:29 am

Καλή Χρονιά σε όλους και καλές hackιές για το 2012!

PS: Ελπίζω να μην καταστραφεί ο κόσμος...έχω τόσα anime που δεν έχω δει ακόμα! :roll:
User avatar
necrofear_13
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2141
Joined: Sun Nov 18, 2007 5:32 am
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by necrofear_13 » Sun Jan 01, 2012 12:34 am

stranger wrote:Καλή Χρονιά σε όλους και καλές hackιές για το 2012!

PS: Ελπίζω να μην καταστραφεί ο κόσμος...έχω τόσα anime που δεν έχω δει ακόμα! :roll:
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Επίσης έχω τόσα anime που δεν έχουν τελειώσει yet. :-D
No matter what kind of sadness envelops the darkness of our despair, if you put one foot in front of the other, at some point you will reach a place where you can see the light.

In heaven or earth, no matter to where we progress, no matter where we walk, that becomes our road.
As long as we keep walking the battle will continue.
And that is exactly why this place will always be a paradise
User avatar
johnnyextrem
Gbyte level
Gbyte level
Posts: 1090
Joined: Thu Oct 14, 2010 2:27 pm
Academic status: PhD
Gender:
Location: Who knows?

Re: Νυχτοπερπατήματα (12μμ- 6πμ μόνο)

Post by johnnyextrem » Sun Jan 01, 2012 12:38 am

necrofear_13 wrote:
stranger wrote:Καλή Χρονιά σε όλους και καλές hackιές για το 2012!

PS: Ελπίζω να μην καταστραφεί ο κόσμος...έχω τόσα anime που δεν έχω δει ακόμα! :roll:
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Επίσης έχω τόσα anime που δεν έχουν τελειώσει yet. :-D
Μιας και μιλάμε για anime...
http://venus.cs.aueb.gr/forum/viewtopic ... 30#p294730
;)
Image
Post Reply

Return to “off-topic”