part time με δουλειά...Παλεύεται;

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα του μεταπτυχιακού προγράμματος Πληροφοριακά Συστήματα.
Post Reply
Edy220
Buffer underflow exception
Buffer underflow exception
Posts: 3
Joined: Mon Sep 17, 2012 12:47 pm
Academic status: MSc
Gender:

part time με δουλειά...Παλεύεται;

Post by Edy220 » Mon Sep 17, 2012 7:59 pm

ΤΙ κάνετε ; όλα καλά πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ, είχα κάνει την άνοιξη αίτηση για το full time τελικά με δέχτηκαν επειδή όμως προέκυψε δουλειά(8ωρη) το άλλαξα και ξεκινάω φέτος το part time μαζί με την δουλειά. Αν συνυπολογιστεί ότι κάνω μία ώρα από το σπίτι για την δουλειά να πάω και να γυρίσω , από το μεταπτυχιακό το ίδιο (1 ώρα απόσταση από το σπίτι μου) και ότι δουλεύω 9-5 και 6-9 είναι το μεταπτυχιακό οπότε 2 φορές την εβδομάδα που θα λείπω από τις 8 μέχρι τις 10 το βράδυ και αν κάνω τις εργασίες τον υπόλοιπο χρόνο τις καθημερινές θα μου μένει ελεύθερος χρόνος το σαββατοκύριακο(η έστω αν δεν γίνεται και τις δύο μέρες την μία μόνο);
Last edited by Edy220 on Mon Sep 17, 2012 8:34 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Gewitter
Venus Former Team Member
Posts: 1609
Joined: Mon Jan 19, 2009 11:42 am
Academic status: PhD
Gender:

Re: part time με δουλειά...Παλεύεται;

Post by Gewitter » Mon Sep 17, 2012 8:12 pm

Έχω ένα φίλο ακριβώς με το ίδιο θέμα.
Κοίτα θα είναι δύσκολα...αλλά δεν είναι και ακατόρθωτο σίγουρα!
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[i][b][color=#004080]No,no...Listen...He said that if they dug his father's body up, it would be gone. They planted a seed over his grave. The seed became a tree. Moses said his father became a part of that tree. He grew into the wood, into the bloom. And when a sparrow ate the tree's fruit, his father flew with the birds. He said... death was his father's road to awe!.[/color][/i][/b]
Edy220
Buffer underflow exception
Buffer underflow exception
Posts: 3
Joined: Mon Sep 17, 2012 12:47 pm
Academic status: MSc
Gender:

Re: part time με δουλειά...Παλεύεται;

Post by Edy220 » Mon Sep 17, 2012 8:31 pm

Μάλιστα thanks κoπελιά θέλω να ακούσω και την γνώμη κανενός που να πηγαίνει φέτος στο δεύτερο μέρος του μεταπτυχιακού, που το έχει ζήσει και ξέρει τι παίζει πάνω κάτω με το διάβασμα και τις εργασίες να μου πει κατά πόσο είναι εφικτό αυτό που ζητάω. Ευχαριστώ πάντως!
User avatar
proskopos
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2808
Joined: Tue Dec 18, 2007 4:01 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: Στα φεγγάρια του Πλάνταρ...
Contact:

Re: part time με δουλειά...Παλεύεται;

Post by proskopos » Tue Sep 18, 2012 12:22 pm

Edy220 wrote:Μάλιστα thanks κεπελιά θέλω να ακούσω και την γνώμη κανενός που να πηγαίνει φέτος στο δεύτερο μέρος του μεταπτυχιακού, που το έχει ζήσει και ξέρει τι παίζει πάνω κάτω με το διάβασμα και τις εργασίες να μου πει κατά πόσο είναι εφικτό αυτό που ζητάω. Ευχαριστώ πάντως!
Εγώ τελείωσα το full time, αλλά γνωρίζω κάποια άτομα από το part time.. Μπορείς να τα βγάλεις πέρα.. Εύκολο δεν είναι αλλά δεν επέλεξες λογικά το μεταπτυχιακό για να περάσει εύκολα ο χρόνος.. ;)
Σίγουρα μπορεί να βγει.. μην σε ανησυχεί αυτο...
Extreme Makeover... Mind edition...
3,6 μαθήματα/εξεταστική....
Image
Post Reply

Return to “Μεταπτυχιακό Πληροφοριακών Συστημάτων”