Πιθανότητες Επιτυχίας

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα του μεταπτυχιακού προγράμματος Πληροφοριακά Συστήματα.
Post Reply
Hharis
bit level
bit level
Posts: 8
Joined: Mon Sep 05, 2011 1:06 pm

Πιθανότητες Επιτυχίας

Post by Hharis » Thu Aug 29, 2013 12:44 pm

Καλησπέρα σας,

Έχω κάνει αίτηση για το μεταπτυχιακό και με ενδιαφέρει πάρα πολύ..
το πρόβλημα είναι ότι μαθαίνουμε κάπως αργά αν έχουμε περάσει, με την έννοια ότι αν δεν περάσω μετά θα είναι αργά για άλλο μεταπτυχιακό ώστε να μη μείνει ο χρόνος αυτός αναξιοποίητος εφόσον θέλω να προχωρήσω.. γνωρίζετε αν μπορούμε να ξέρουμε τι πιθανότητες έχουμε ή αν τα αποτελέσματα μπορούμε να τα έχουμε λίγο πιο νωρίς;

Περίεργη ερώτηση το ξέρω.. αν μπορούσε να βοηθήσει κάποιος τν ευχαριστώ πολύ! :)
Last edited by Jami on Thu Aug 29, 2013 2:06 pm, edited 1 time in total.
Reason: Caps Lock Title
User avatar
ja_the_invincible
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2414
Joined: Tue Dec 01, 2009 12:33 am
Academic status: N>4
Gender:
Location: Κάπου στο matrix...

Re: Πιθανότητες Επιτυχίας

Post by ja_the_invincible » Thu Aug 29, 2013 1:34 pm

Hharis wrote:Καλησπέρα σας,

Έχω κάνει αίτηση για το μεταπτυχιακό και με ενδιαφέρει πάρα πολύ..
το πρόβλημα είναι ότι μαθαίνουμε κάπως αργά αν έχουμε περάσει, με την έννοια ότι αν δεν περάσω μετά θα είναι αργά για άλλο μεταπτυχιακό ώστε να μη μείνει ο χρόνος αυτός αναξιοποίητος εφόσον θέλω να προχωρήσω.. γνωρίζετε αν μπορούμε να ξέρουμε τι πιθανότητες έχουμε ή αν τα αποτελέσματα μπορούμε να τα έχουμε λίγο πιο νωρίς;

Περίεργη ερώτηση το ξέρω.. αν μπορούσε να βοηθήσει κάποιος τν ευχαριστώ πολύ! :)
Λίγη πληροφορία παραπάνω δεν βλάπτει.Σε ποιο μεταπτυχιακό έχεις κάνει αίτηση (ΠΣ ή Επιστήμη Υπολογιστών ) , από ποιο πανεπιστήμιο έχεις αποφοιτήσει και με τι μ.ο , θες να κάνεις διδακτορικό ή master κλπ.
f**k robin and batman i'm robbin with a bat man
Hharis
bit level
bit level
Posts: 8
Joined: Mon Sep 05, 2011 1:06 pm

Re: Πιθανότητες Επιτυχίας

Post by Hharis » Tue Sep 03, 2013 8:09 am

Καλημέρα, στα πληροφοριακά συστήματα μεταπτυχιακό, απόφοιτος του ΔΕΤ, έχει σημασία αυτό;
User avatar
mxsar.opa
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 630
Joined: Tue Sep 07, 2010 9:27 pm
Academic status: N>4
Gender:
Location: Μαρούσι, Αθήνα

Re: Πιθανότητες Επιτυχίας

Post by mxsar.opa » Wed Sep 04, 2013 9:30 pm

Μπορείς να στείλεις ένα email στον κο Γκρίτζαλή που είναι ο Διευθυντής του ΠΜΣ. Εξήγησέ του και θα σου απαντήσει μέσα στο επόμενο 24ωρο. Λογικά δε θα σου πει αν γίνεσαι δεκτός ή όχι, αλλά κάτι παραπάνω θα ξέρει από μας (π.χ. πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα).

Τώρα για πιθανότητες επιτυχίας προφανώς αναφέρεσαι στο μερικής φοίτησης (στο πλήρους έχει βγει η λίστα των επιτυχόντων) που μετράει πολύ η προϋπηρεσία και όχι ποια σχολή έχεις τελειώσει, οπότε εξαρτάται από τους υπόλοιπους υποψηφίους.
Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
Post Reply

Return to “Μεταπτυχιακό Πληροφοριακών Συστημάτων”