Αποτελέσματα εισαγωγής στο μεταπτυχιακό

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα του μεταπτυχιακού προγράμματος Πληροφοριακά Συστήματα.
redlabel
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2057
Joined: Tue Jun 27, 2006 12:32 pm
Academic status: Professor
Gender:

Post by redlabel » Thu Jul 12, 2007 2:06 pm

dimitra wrote:Συγχαρητηρία,παιδιά σε όλους και από εμένα. Οι συμβουλές που έχω να σας δώσω είναι μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθήματα όσο μπορείτε κοιμηθείτε, τεμπελιάστε, βγείτε έξω και ξεκουράστε τον εγκέφαλο σας. Σας περιμένει δύσκολη αλλά γόνιμη χρόνια και όλα αυτά θα σας λείψουν τόσο μα τόσο πολυυυυυυ!!!!
Μάλλον θα αστειεύεσαι dimitra! Οι περισσότεροι δεν έχουν πάρει ακόμη πτυχίο και χρωστούν ...ουκ ολίγα μαθήματα! Τα κεφάλια μέσα, λοιπόν (και το δικό σου μαζί, εννοείται, έχεις πολύ δουλειά για τη διατριβή σου...)!!!

Δ. Γκρ.

ΥΓ. Θα κάνω τη (δυσάρεστη) πρόβλεψη ότι 2-3 από όσους ήδη κατοχύρωσαν θέση στο μεταπτυχιακό τελικά δεν θα καταφέρουν να πάρουν πτυχίο...
User avatar
dimitra
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 591
Joined: Sat May 01, 2004 11:29 am
Academic status: MSc
Gender:

Post by dimitra » Thu Jul 12, 2007 3:09 pm

redlabel wrote:dimitra έγραψε:
Συγχαρητηρία,παιδιά σε όλους και από εμένα. Οι συμβουλές που έχω να σας δώσω είναι μέχρι να ξεκινήσουν τα μαθήματα όσο μπορείτε κοιμηθείτε, τεμπελιάστε, βγείτε έξω και ξεκουράστε τον εγκέφαλο σας. Σας περιμένει δύσκολη αλλά γόνιμη χρόνια και όλα αυτά θα σας λείψουν τόσο μα τόσο πολυυυυυυ!!!!


Μάλλον θα αστειεύεσαι dimitra! Οι περισσότεροι δεν έχουν πάρει ακόμη πτυχίο και χρωστούν ...ουκ ολίγα μαθήματα! Τα κεφάλια μέσα, λοιπόν (και το δικό σου μαζί, εννοείται, έχεις πολύ δουλειά για τη διατριβή σου...)!!!

Δ. Γκρ.

ΥΓ. Θα κάνω τη (δυσάρεστη) πρόβλεψη ότι 2-3 από όσους ήδη κατοχύρωσαν θέση στο μεταπτυχιακό τελικά δεν θα καταφέρουν να πάρουν πτυχίο...
Το λέω για όσους μπορούν...!Εγώ ας πούμε δεν έδινα μαθήματα Σεπτεμβριο πριν μπω στο μεταπτυχιακό. Όσο για εμένα δεν καταφέρα να το βγάλω και καθόλου έξω το κεφαλάκι μου :lol: :) :-D
Η τιμωρία του ψεύτη δεν είναι ότι δεν τον πιστεύουν, αλλά ότι αυτός δεν μπορεί να πιστέψει.

Σω, Τζορτζ Μπέρναρντ
redlabel
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2057
Joined: Tue Jun 27, 2006 12:32 pm
Academic status: Professor
Gender:

Post by redlabel » Thu Jul 12, 2007 6:12 pm

Έτσι, όμως, "επιβίωσες" και μάλιστα μετά αρκετών ...επαίνων!

Δ. Γκρ.
User avatar
Sergeant_Eikosaris
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 281
Joined: Wed Nov 29, 2006 3:09 am
Academic status: MSc
Gender:

Re: Αποτελέσματα εισαγωγής στο μεταπτυχιακό

Post by Sergeant_Eikosaris » Tue Jun 30, 2009 12:59 am

Τα φετινά αποτελέσματα σε τι στάδιο είναι?
redlabel
Wow! Terabyte level
Wow! Terabyte level
Posts: 2057
Joined: Tue Jun 27, 2006 12:32 pm
Academic status: Professor
Gender:

Re: Αποτελέσματα εισαγωγής στο μεταπτυχιακό

Post by redlabel » Tue Jun 30, 2009 9:09 am

Sergeant_Eikosaris wrote:Τα φετινά αποτελέσματα σε τι στάδιο είναι?
Η ανακοίνωσή τους αναμένεται πολύ σύντομα (σημειώστε ότι σήμερα απεργεί το διοικητικό προσωπικό των ΑΕΙ).

Δ. Γκρ.
Post Reply

Return to “Μεταπτυχιακό Πληροφοριακών Συστημάτων”