Αλλαγη ημερομηνίας εξέτασης

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα του μεταπτυχιακού προγράμματος Μαθηματικών της Αγοράς και της παραγωγής.
User avatar
silegav
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 2098
Joined: Tue Mar 09, 2004 4:03 pm
Academic status: Alumnus/a
Location: The Center of the World -> Piraeus

Post by silegav » Tue Jun 12, 2007 10:45 pm

ας μην το συνεχίσουμε...ελπίζω να ανακαλύψουν όλοι οι χρήστες του forum σωστούς τρόπους να το χρησιμοποιούν...αυτό μόνο τέλος :-)
elena
Buffer underflow exception
Buffer underflow exception
Posts: 4
Joined: Mon Jun 11, 2007 11:44 am

Post by elena » Wed Jun 13, 2007 12:23 am

dear admin and moderator και οποιος αλλος τελοσπαντων ειναι υπευθυνος του forum....
μαλλον παρεξηγησατε τα πραγματαα..η αγαπητη συναδελφος Ειρηνη δεν ηθελε να θιξει εσας...με την λεξη λογοκρισια δεν αναφεροταν στο οτι κανατε block στον owen20 αλλα σε δικα μας εσωτμηματικα θεματα....
φυσικα και σεβομαστε τους κανονες του forum απλα ηταν η πρωτη φορα που το χρησιμοποιουσαμε..επισης ημασταν σε αρκετη ενταση λογω αλλαγων στο προγραμμα...οπως επισης οτι πρωτη φορα συνανταμε περιορισμο των greeklish..!!!!!
τελος οπως εμεις σεβομαστε την αποψη σας και δεν θελουμε να σας θιξουμε καλο θα ηταν και εσεις να κανετε το ιδιο..επομενως σχολια περι ξεκατινιασματος περιττευουν....που εγω θα τις ονομαζα απλα "εντασεις" που δικαιολογουνται ανετοτατα λογω αναστασωσης του προγραμματος την 1η μερα της εξεταστικης μας !!!!!!!αυτα....

(και οπως βλεπετε τηρουμε και τους κανονες... ;) ;))
User avatar
silegav
Venus Project Founder
Venus Project Founder
Posts: 2098
Joined: Tue Mar 09, 2004 4:03 pm
Academic status: Alumnus/a
Location: The Center of the World -> Piraeus

Re: Αλλαγή ημερομηνίας εξέτασης

Post by silegav » Wed Jun 13, 2007 3:18 am

Δεν θέλω να δώσω συνέχεια...το venus έγινε για κάποιους λόγους... ο σωστός τρόπος χρήσης του φαίνεται στα μαθήματα του προπτυχιακού και σε συζητήσεις στις οποίες υπάρχουν προτάσεις.

Το ξεκατίνιασμα το οποίο έγινε εδώ εγώ το βρήκα τουλάχιστον ενοχλητικό, όπως ενοχλητικό βρίσκω να μου λένε ότι λογοκρίνουμε την στιγμή που παρέχουμε έναν τρόπο επικοινωνίας...σχήμα οξύμωρο.

Όσο για τα greeklish...υπάρχει και σε άλλα forums, έχει λόγο ύπαρξης και είναι κανόνας με τον οποίον συφωνήσαμε όλοι κατά την εγγραφή μας...οπότε το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε είναι να το σεβαστούμε...

Όποια άλλη διευκρίνιση plz pm me...θα χαρώ να συζητήσουμε ότι θέλετε για το forum...εδώ ας μιλήσετε για το ΜΠΣ ΜΑΠ.

Ευχαριστώ
Post Reply

Return to “Μεταπτυχιακό Μαθηματικών της Αγοράς και της παραγωγής”