Παρακολούθηση

Συζητήσεις σχετικά με τα υποχρεωτικά μαθήματα του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους. Για συζητήσεις παλαιοτέρων ετών κοιτάξτε στην κατηγορία "Παλιές Συζητήσεις "
soreyil
bit level
bit level
Posts: 9
Joined: Fri Feb 24, 2017 4:50 pm
Academic status: 1st year

Re: Παρακολούθηση

Post by soreyil » Fri Feb 24, 2017 9:08 pm

masaka wrote:
soreyil wrote:Παιδια εχω θεμα με την παρακολουθηση, καθως εχω κωφωση απο το ενα αυτι, και δεν μπορω να ειμαι συγκεντρωμενος για πολυ ωρα... Τις πιθανοτητες, την λογιστικη και την java2 δεν μπορω να τις περασω χωρις παρακολουθηση; Αφου σε ολα τα μαθηματα οι σημειωσεις ειναι στο eclass, τι το παραπανω εχουν οι διαλεξεις; Ειδικα στις πιθανοτητες, αμα διαβαζω το βιβλιο του κ. Τουμπη και του κ. Κοντογιαννη "στοιχεια πιθανοτητων" δεν ειμαι καλυμμενος; Κανουν κατι παραπανω στις διαλεξεις;
Στις πιθανότητες υπάρχουνε και βιντεο-διαλέξεις του κ.Τουμπή όπου μπορείς να τις σταματάς και να τις ξεκινάς όποτε εσυ βλέπεις ότι χάνεις την συγκέντρωσή σου. Πολύ Πολύ θετικό :smt023 :smt023
Java2 είναι προγραμματιστικό και εννοείται πώς μπορείς να μάθεις και μόνος σου από το ίντερνετ.
Οντως πολυ θετικο και πολυ καλο εκ μερους τους, αλλα δεν ειναι για μενα. Το προβλημα μου δεν ειναι η ενταση του ηχου, αλλα να διακρινω λεξεις και φρασεις, κατι που δεν μπορω να το κανω απο βιντεο και τηλεορασεις, γι αυτο βαζω υποτιτλους. :-p
Οπως, και να χει σας ευχαριστω!
Post Reply

Return to “Υποχρεωτικά Μαθήματα”