Διαφήμιση

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα ελεύθερης επιλογής. Για συζητήσεις παλαιοτέρων ετών κοιτάξτε στην κατηγορία "Παλιές Συζητήσεις "
μαρια
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 221
Joined: Fri Nov 30, 2007 1:40 am

Re: Διαφήμιση

Post by μαρια » Tue Jun 16, 2015 4:07 pm

ξερει κάποιος απο ποιο βιβλίο πρεπει να διαβασουμε???
User avatar
Αριωνας
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 352
Joined: Wed Jul 17, 2013 8:24 pm
Gender:
Location: Χαμένος σε έναν κόσμο δίχως αύριο...

Re: Διαφήμιση

Post by Αριωνας » Tue Jun 16, 2015 11:50 pm

Δεν χρειάζεσαι το βιβλίο. Οι διαφάνειες αρκούν για να το περάσεις. Εγώ όταν το είχα δώσει πέρυσι για πρώτη φορά και το πέρασα με 7.5, είχε βάλει ένα θέμα ανάπτυξης που έπιανε 40 μονάδες, ένα άλλο θέμα με πολλαπλής επιλογής για 20 μονάδες και ένα άλλο θέμα 40 μονάδες με ονομαστική αναφορά διαφόρων εννοιών (όπως οι διαφορές θετικού - αρνητικού πλαισίου ή ποιες είναι ονομαστικά οι λειτουργίες και οι συνέπειες της διαφήμισης). Όλα ήταν μέσα από τις διαφάνειες εκτός από το 1ο θέμα ανάπτυξης όπου έπρεπε να αυτοσχεδιάσεις. Υπάρχει και η δυνατότητα bonus μέσω ενός 10λεπτου ερωτηματολογίου. Δεν ξέρω αν θα σας δίνεται και σε εσάς αυτή η δυνατότητα φέτος. Δεν είναι τόσο εύκολο μάθημα όσο ακούγεται, γιατί δύσκολα βάζει υψηλούς βαθμούς... αν και νομίζω πως σαμποτάρει τους πληροφορικάριους. Καλή τύχη και καλό κουράγιο! :razz:
ImageImage
Thodoris
bit level
bit level
Posts: 30
Joined: Thu May 01, 2014 9:48 pm
Academic status: 3rd year
Gender:

Re: Διαφήμιση

Post by Thodoris » Sat Sep 12, 2015 1:17 am

Καλησπερα, επειδη θα δωσω το μαθημα τον Σεπτεμβρη χωρις να εχω παρακολουθησει καθολου, αρκουν οι λιγες διαφανειες που εχει στο eclass??? Πρεπει να διαβασω και κατι απο το βιβλιο..??
Post Reply

Return to “Μαθήματα ελεύθερης επιλογής”