Μαθημα επιλογης?

Συζητήσεις σχετικά με τα μαθήματα ελεύθερης επιλογής. Για συζητήσεις παλαιοτέρων ετών κοιτάξτε στην κατηγορία "Παλιές Συζητήσεις "
Post Reply
User avatar
ThOdOr1s
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 964
Joined: Thu Oct 25, 2012 5:17 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: 36.86588,25.51602

Μαθημα επιλογης?

Post by ThOdOr1s » Fri Nov 01, 2013 12:05 pm

Καλημερα, κοιταω εδω τη δηλωση μου και σκεφτομαι να παρω ενα μαθημα επιλογης, αλλα δεν εχω ιδεα τι παιζει.

Τα κριτηρια μου ειναι τα εξης:
1ον: να ειναι ενδιαφερον μαθημα κατα προτιμηση, να εχει σχεση με προγραμματισμο (αλλα οχι με υπερβολικα deep πραγματα)
2ον: να ειναι σχετικα ευκολο και να μην με ταραξει στα εργαστηρια και στης εργασιες... :smt005

Τι λετε? :-D
Elementary OS
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Μαθημα επιλογης?

Post by MpoMp » Fri Nov 01, 2013 12:10 pm

Εγώ λέω να κοιτάς πρώτα στα σωστά subfora:
viewforum.php?f=89

:-D


Εκτός αυτού, κοίτα να περάσεις τα υποχρεωτικά. Επικεντρώσου εκεί και μετά βλέπεις για επιλογής. Εξάλλου θα πρέπει πρώτα να δεις πώς θα συμπληρώσεις τους κύκλους και μετά να δεις ποια περισσεύουν να πάρεις ως επιλογής.
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
User avatar
ThOdOr1s
Mbyte level
Mbyte level
Posts: 964
Joined: Thu Oct 25, 2012 5:17 pm
Academic status: Alumnus/a
Gender:
Location: 36.86588,25.51602

Re: Μαθημα επιλογης?

Post by ThOdOr1s » Fri Nov 01, 2013 12:20 pm

MpoMp wrote:Εγώ λέω να κοιτάς πρώτα στα σωστά subfora:
viewforum.php?f=89

:-D


Εκτός αυτού, κοίτα να περάσεις τα υποχρεωτικά. Επικεντρώσου εκεί και μετά βλέπεις για επιλογής. Εξάλλου θα πρέπει πρώτα να δεις πώς θα συμπληρώσεις τους κύκλους και μετά να δεις ποια περισσεύουν να πάρεις ως επιλογής.
k (ολοι οσους ρωτησα αυτο μου ειπανε οποτε...) ^^
μποριες να το σβησεις αν θελεις...
Elementary OS
User avatar
MpoMp
Venus Former Team Member
Posts: 6620
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:31 pm
Gender:
Contact:

Re: Μαθημα επιλογης?

Post by MpoMp » Fri Nov 01, 2013 12:22 pm

Δεν είμαι στο moderation συνάδελφε, θα το κάνουν άλλοι για μας! Πάντως αν καίγεσαι τόσο, μπες στον οδηγό σπουδών και για κάθε μάθημα που σου κάνει εντύπωση μπες στο eClass του και τσέκαρε το υλικό του.
Any fool can make something complicated. It takes a genius to make it simple.
MpoMp @ Discord
μαρια
Kilobyte level
Kilobyte level
Posts: 221
Joined: Fri Nov 30, 2007 1:40 am

Re: Μαθημα επιλογης?

Post by μαρια » Sat Apr 12, 2014 11:28 am

καλησπέρα σας...
Ειμαι 7μο έτος και παρατήρησα οτι στην δήλωση μαθημάτων μου εμφανίζει σαν επιλογή που μπορώ να δηλώσω την σχεδιαση ψηφιακών συστημάτων και τα μαθηματικά2 - μαθήματα τα οποία είχα περάσει απο το πρώτο ετος..... πρέπει να απευθυνθώ στην γραμματεία για να μαι σίγουρη???
User avatar
Gewitter
Venus Former Team Member
Posts: 1609
Joined: Mon Jan 19, 2009 11:42 am
Academic status: PhD
Gender:

Re: Μαθημα επιλογης?

Post by Gewitter » Sat Apr 12, 2014 11:36 pm

μαρια wrote:καλησπέρα σας...
Ειμαι 7μο έτος και παρατήρησα οτι στην δήλωση μαθημάτων μου εμφανίζει σαν επιλογή που μπορώ να δηλώσω την σχεδιαση ψηφιακών συστημάτων και τα μαθηματικά2 - μαθήματα τα οποία είχα περάσει απο το πρώτο ετος..... πρέπει να απευθυνθώ στην γραμματεία για να μαι σίγουρη???
Νομίζω θα ήταν μία πολύ καλή ιδέα. Better safe than sorry..
Spoiler: εμφάνιση/απόκρυψη
[i][b][color=#004080]No,no...Listen...He said that if they dug his father's body up, it would be gone. They planted a seed over his grave. The seed became a tree. Moses said his father became a part of that tree. He grew into the wood, into the bloom. And when a sparrow ate the tree's fruit, his father flew with the birds. He said... death was his father's road to awe!.[/color][/i][/b]
Post Reply

Return to “Μαθήματα ελεύθερης επιλογής”